reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, Okazje, Wyprzedaże - Tego nie można przegapić ;-)

  • Starter tematu wesolutka85
  • Rozpoczęty
reklama
Joani, a co sobie będę żałować, szczęscia nigdy za dużo:D

czasem przydaje się umiejętność robienia "dziurek" w "dziurce" :D :p;)

Ale kurcze Dominik też mi z pajaców wyrasta, a na zimę mu do spania sie przydadzą. Dobrze, że piszecie że duże rozmiaru chłopięce też dostanę :D to już naprawdę fart :D
 
Ostatnia edycja:
U mnie w tesco jeszcze nie wykupili, chociaż po moim wyjściu ich zapasy zdecydowanie się zmniejszyły ;) kupiłam pajace na 62 i body na 62 i 68... Mam za to duży problem że spiochami -jakoś nigdzie ich nie widzę...
 
Hoho ja kupię Dominikowi zestaw deserków, obiadki jak będą te dla starszych.

Kocyki dwa na pewno, Dominikowi i Neli może coś na dzień dziecka wybiorę, a i wezmę oliwkę nivea i balsam z spf dla dzieciaków bo nasz się kończy.

Zastanawiam się nad pantsami dla młodego, bo może nauczyłabym go nocnikowania, ale czy on nie za mały??

Ale zakupki dopiero w sobotę bo sama nie wybieram się już na takie maratony :)
 
Anka kurcze mam ten sam problem chciałabym żeby mała robiła siku na nocnik ale ona zamiast pierw powiedzieć że idzie siku to nie rozbiera się i siada i dopiero wtedy mówi że siiiii robi.. a nasze dzieci chyba miesiącem sie różnią.. na wsi latała w majtusiach tylko ale jakoś nie przeszkadzało jej że nożki posiusiała.. albo robiła to w basenie.. więc chyba jest za mała jeszcze .. tzn musi troszeczkę dojrzeć do tego :) ale ogolnie pielucho majtki fajne są :)
 
Ania// u mnie znów Dominik usiądzie wstanie, nocnik na głowe założy i leje na podłogę :))

Nela wołała siku jak miała 16 miesięcy, a ten diabeł mały gdzie tam :)

Zasika wszystko i już, jak zrobi to woła siu, siu, siu :D

Więc też myślę, że to raczej nie jego czas
 
reklama
Ah i jeszcze jedno :)
Dla tych, które mają facebooka :)
Po polubieniu strony Reserved Kids jest do ściągnięcia rabat 30% na całą kolekcję dziecięcą do 1.06 :)

Możliwe, że warto :)
 
Do góry