reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, Okazje, Wyprzedaże - Tego nie można przegapić ;-)

  • Starter tematu wesolutka85
  • Rozpoczęty
Czyli mamy prawie tak samo hehe :)
trzeba dać im troszkę czasu jeszcze :) chociaż fajnie by było do września załatwić to :)
 
reklama
ja chyba dziwnie nauczyłam córkę siusiać poza pieluchą. Zabierałam ją ze sobą do toalety i dokładnie pokazywałam co robię na toalecie :/ może dziwne ale skuteczne. Momentalnie załapała :D
 
ja chyba dziwnie nauczyłam córkę siusiać poza pieluchą. Zabierałam ją ze sobą do toalety i dokładnie pokazywałam co robię na toalecie :/ może dziwne ale skuteczne. Momentalnie załapała :D

Moja też właśnie załapała że robi się siusiu na nocnik nawet podetrzeć się umie ale.. siada na nocnik nic nie robiąc podciera się a chwilę później robi siusiu w majty ;/
 
Tak jakoś wyszło nooooo :) wybaczycie jesteście dobre kobietki :)
już rozmowa zakończona na tym wątku.. jak coś mamy ogólny :)

jak coś można pokasować żeby był ład i porządek prawda??:)
 
W tesco macie wyprzedaż na wszystkie ciuchy dla małych i tych większych 30% obniżone a bodziaki to nawet za 5 ładnych kolorowych sztuk zapłaciłam 20 zł.
 
reklama
Nie mam pojęcia, w zeszłym tyg. tylko dla maluszków było a teraz dla wszystkich, więc pewnie trochę jeszcze będzie :-)
 
Do góry