reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, Okazje, Wyprzedaże - Tego nie można przegapić ;-)

  • Starter tematu wesolutka85
  • Rozpoczęty
reklama
Przeglądając forum znalazłam fajne miejsce. Mianowicie stronę Apteka internetowa: Dermokosmetyki, suplementy diety, artykuły higieniczne, leki bez recepty | AptekaGemini.pl
Ceny różnych produktów są dużo niższe niż w aptekach stacjonarnych.
Na stronie można znaleźć dużo potrzebnych rzeczy do wyprawki, takich jak np. butelki, smoczki, nożyczki, szczoteczki, proszki do prania i oczywiście artykuły konkretnie apteczne.
Dokonałam wczoraj z mamą sporego zamówienia. Czekamy na przesyłkę :)
Szczerze polecam :)
 
Muszę chyba zrobić listę i też tam zamówić, żeby wszystko w jednej paczce przyszło.
A w Tesco nadal jest ta wyprzedaż, a któraś pisała, że do wczoraj tylko...
 
ja tez od jakiegoś czasu kupuję w tej aptece internetowej Gemini. Leki duuużo tańsze i bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowane, a to dla mnie ważne, bo raz kupiłam w Apteka Melissa i kartonik przyszedł totalnie zgnieciony a w środku jedna wielka masakra, zero zabezpieczeń. Z kolei w Gemini dobrze pakują, pełno folii bąbelkowej itp.
 
dziewczyny, moja koleżanka mnie uraczyła spodniami ciążowymi. Ja noszę rozmiar 34-36 a spodnie dwie pary dżinsów są w rozmiarze xl :/ mieszkam w Warszawie. Jakby któraś chciała je po prostu otrzymać to niech odezwie się na priv...
 
W tesco macie przecenę o 50% wszystkich ciuchów dla większych dzieci i o 50% bodziaków/pajacyków. Nie tylko F&F ale też i disneya.
 
reklama
Do góry