reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, Okazje, Wyprzedaże - Tego nie można przegapić ;-)

  • Starter tematu wesolutka85
  • Rozpoczęty
reklama
Właśnie szukam jakichś fajnych promocji na pieluszki i zupki... i inne takie... ;-) przeglądam gazetki, sprawdzam, gdzie najtaniej kupować. Przywykłam do zakupów w Eclerc ale jeśli chodzi o produkty dla maluchów, to tam chyba nie jest najtaniej... Co polecacie?
Ja ze swojej strony polecam appkę, której teraz pasjami używa mój robiący zakupy mąż. Co prawda nie ma tak (jeszcze?) produktów dla dzieci, ale mozna taniej kupić oliwę czy wodę mineralną Żywiec, jeśli ktoś pije, albo chikensy itp. Polecam, wejdźcie na https://kuponyzbik.pl/ i ściągnijcie appkę, albo pokażcie swoim mężczyznom, oni lubią gadżety i inne takie zabawy, może dzięki temu chętniej pójdą na zakupy. ;-)
 
Do góry