reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Promocje, promocje, czyli szał zakupów:)

magdzik_w

Mama Juleczki i Pawełka
Miasto
Kraków
W takim razie proponuję tutaj właśnie wrzucać użyteczne informacje dotyczące wszelkich promocji - zarówno dla maluszków jak i dla rodziców. Wydaje mi się, że możemy sobie pomóc, przy okazji sprawiając od czasu do czasu odrobinę przyjemności:tak::tak::tak:

Ze swej strony przypominam, że w Lidl trwa tydzień maluszka i można parę fajnych rzeczy kupić - ja za 12 zeta kupiłam 2 bardzo fajne czapeczki bawełniane. Są też bodziaki, śpioszki, skarpetki, kocyki, ręczniki kąpielowe, pluszaki i inne przytulanki, książeczki (głównie dla troszkę starszych dzieci)termofory, śliniaczki oraz rajstopki. Te ostatnie niestety trochę cienkie. Większość ciuszków jest w rozmiarach 56-80 i (przynajmniej w naszym Lidl) strasznie szybko znikają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Pozdrawiam:-)

reklama

JuliaK

Mamy lipcowe'08
Miasto
Gdańsk
Jeżeli chodzi jak oszczędzać to proponuje iść za promocjami... nie koniecznie kupować wszystko co się nawinie ale np. teraz od czwartku jest promocja w sieci Lidl ( a jest chyba w całej Polsce) na dwupak mleka NAN w kartoniku i kosztuje 18,99 zł jak dla mnie rewelacja...

Dodatkowo podówjne słoiczki Gerbera w cenie jednego w Realu... dwie kaszki Nestle + woda Gerbera również w realu...

Chusteczki 2+1 Dzidziuś za 11 zł w Rossmanach, chusteczki 2+ jakiś produkt Dzidziusia - oliwka, szampon, żel do mycia za 11 zł w Realu...

Bobo Fruty 3+1 za 7 zł w Realu...

Do tego najlepiej jak się gotuje dziecku samemu. Kupić mrożone mieszanki warzywne (od 2 do 4 zł ) które po ugotowaniu wraz z jakimś kawałkiem mięska + ryż lub makaran lub ziemniaki starcza na conajmniej tydzień...

Jest wiele opcji "oszczędzania, nie oszczędzając" na dziecku...

dla potwierdzenia:

Real:
bd75726a2673f48emed.jpg

74d1f4ee98693136.jpg

e9bbb2b3312b4279med.jpg

Lidl:
717084f358c21e7fmed.jpg

pozwoliłam sobie przytoczyć swoje słowa z innego wątku...

kicrym

Mamy lipcowe'08
Miasto
Katowice
ja kupiłam Kubie te body w Lidlu ale maja strasznie długie rękawy- rozmiar 74:dry:
No i w Smyku wyprzedaż nadal trwa u nas super skarpetki za 2zł:tak:i rękawiczki polarkowe za 7 zł:tak:

Sylcia 31

Mama Olki i Wiki
Miasto
Małopolska
Ale wam zazdroszczę tych wyprzedaży, ja to mam tylko Biedronkę, i jakiś sklep dziecięcy z Chińską odzieżą, a Smyka to chyba dopiero w Krakowie :-:)-(

Andula

Fanka BB :)
Ja dzis znowu "poszalałam" w New Yorker;-) kupilam 5 par spodni w tym kazda za 3.95 przecenione z 159 :-):szok::szok:Kurtke za 10 zl przeceniona z 200:-):tak: i sukienke przeceniona z 199 na 40 zl!!Uwielbiam ten sklep!:-)

beaa

Mamy lipcowe'08
Miasto
Slough, UK / Mielec
Ja dzis znowu "poszalałam" w New Yorker;-) kupilam 5 par spodni w tym kazda za 3.95 przecenione z 159 :-):szok::szok:Kurtke za 10 zl przeceniona z 200:-):tak: i sukienke przeceniona z 199 na 40 zl!!Uwielbiam ten sklep!:-)

Andula ja tez szalalam w tym sklepie kiedy mieszkalam w PL, fajne ciuchy i niezle prommocje. Ja buszowalam po katowickim New Yorkerze, kicrym, ty pewnie wiesz:-) ktorym.

kicrym

Mamy lipcowe'08
Miasto
Katowice
sklepie , kicrym, ty pewnie wiesz:-) ktorym.
Oj wiem :tak: musze się tam przejść jak takie promocje:tak:nawet ostatnio mijałam ale byłam mega wkurzona po zakupach w księgarni no i M już truł że do tej Ery chce iść po swojego Iphona:dry:no i nie weszłam a mogłam:wściekła/y::-D

reklama

survivor26

Mamy lipcowe'08
Miasto
Wrocław
Oooo..to ja też muszę do New Yorkera pognać, bo mam straszny głód na nowe ciuchy, a tamtejsze ceny sprawiają, że nie będę mieć wyrzutów sumienia i dziury w portfelu:-D
A dziś dostałam ulotkę Superpharm, gdzie soki Bobofruta te duże są po 2,19 PLN.

Do góry