reklama

Promocje, promocje, czyli szał zakupów:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2008' rozpoczęty przez magdzik_w, 20 Luty 2009.

1. magdzik_w

magdzik_w Mama Juleczki i Pawełka

W takim razie proponuję tutaj właśnie wrzucać użyteczne informacje dotyczące wszelkich promocji - zarówno dla maluszków jak i dla rodziców. Wydaje mi się, że możemy sobie pomóc, przy okazji sprawiając od czasu do czasu odrobinę przyjemności:tak::tak::tak:

Ze swej strony przypominam, że w Lidl trwa tydzień maluszka i można parę fajnych rzeczy kupić - ja za 12 zeta kupiłam 2 bardzo fajne czapeczki bawełniane. Są też bodziaki, śpioszki, skarpetki, kocyki, ręczniki kąpielowe, pluszaki i inne przytulanki, książeczki (głównie dla troszkę starszych dzieci)termofory, śliniaczki oraz rajstopki. Te ostatnie niestety trochę cienkie. Większość ciuszków jest w rozmiarach 56-80 i (przynajmniej w naszym Lidl) strasznie szybko znikają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Pozdrawiam:-)

2. JuliaK

JuliaK Mamy lipcowe'08

pozwoliłam sobie przytoczyć swoje słowa z innego wątku...

3. reklama
  4. kicrym

kicrym Mamy lipcowe'08

ja kupiłam Kubie te body w Lidlu ale maja strasznie długie rękawy- rozmiar 74:dry:
    No i w Smyku wyprzedaż nadal trwa u nas super skarpetki za 2zł:tak:i rękawiczki polarkowe za 7 zł:tak:

5. Sylcia 31

Sylcia 31 Mama Olki i Wiki

Ale wam zazdroszczę tych wyprzedaży, ja to mam tylko Biedronkę, i jakiś sklep dziecięcy z Chińską odzieżą, a Smyka to chyba dopiero w Krakowie :-:)-(

6. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

7. Andula

Andula Fanka BB :)

Ja dzis znowu "poszalałam" w New Yorker;-) kupilam 5 par spodni w tym kazda za 3.95 przecenione z 159 :-):szok::szok:Kurtke za 10 zl przeceniona z 200:-):tak: i sukienke przeceniona z 199 na 40 zl!!Uwielbiam ten sklep!:-)

8. magdzik_w

magdzik_w Mama Juleczki i Pawełka

Andula - fiu, fiu, fiu.............brzmi co najmniej atrakcyjnie:-):-):-)

9. beaa

beaa Mamy lipcowe'08

Andula ja tez szalalam w tym sklepie kiedy mieszkalam w PL, fajne ciuchy i niezle prommocje. Ja buszowalam po katowickim New Yorkerze, kicrym, ty pewnie wiesz:-) ktorym.

10. reklama
  11. kicrym

kicrym Mamy lipcowe'08

Oj wiem :tak: musze się tam przejść jak takie promocje:tak:nawet ostatnio mijałam ale byłam mega wkurzona po zakupach w księgarni no i M już truł że do tej Ery chce iść po swojego Iphona:dry:no i nie weszłam a mogłam:wściekła/y::-D

12. survivor26

survivor26 Mamy lipcowe'08

Oooo..to ja też muszę do New Yorkera pognać, bo mam straszny głód na nowe ciuchy, a tamtejsze ceny sprawiają, że nie będę mieć wyrzutów sumienia i dziury w portfelu:-D
    A dziś dostałam ulotkę Superpharm, gdzie soki Bobofruta te duże są po 2,19 PLN.

Poleć forum