reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, promocje, czyli szał zakupów:)

Surv my teraz mamy Dada Premium bo szczerze mówiąc nie miałam kasy na pieluchy z Pampersa. Jak dla mnie różnica jest ale nie aż taka straszna żeby ich nie uzywać:tak:mi akurat brakuje tego aloesowego wkładu co w Pampersach ale Florcie z tego co pamietam to uczulało więc powinny byc ok:tak:troche są sztywne ale już sie przyzwyczaiłam:-pna noc są Pampersy ale w dzień nic nie przecieka:-)
 
reklama
W Smyku znalazłam fajne butki - przecenione. Są zarówno sandałki (co zuoełnie zrozumiałe, bo sezon się kończy), ale także pełne buty. Kupiłam Julce jedną parę tych pełnych za 49 zeta. Całe skórkowe i krągła stópka się mieści, a to najważniejsze:-):-):-) Rozmiar 21, bo teraz u nas króluje 20:tak::tak::tak:

Jest też trochę fajnych ciuszków i jak się poszpera, to coś można znaleźć. Postaram się jutro zrobić fotki i wkleić. Buziaki:cool2:
 
a ja kupiłam ostatnio w Lidlu pieluchy toujours ( czy jakoś tak ) i za 50 sztuk zapłaciłam 21 zł. Wg mnie są lepsze niż Dady , miękkie i ogólnie fajne. Mają jedną wadę że z tyłu nie mają ściągaczy. Są bez wkładu aloesowego jak Pampersy ( jak dla mnie to dobrze).
Także polecam.
 
Liwus no to musze spróbować:tak:Lidl mam jak rzut beretem więc zobaczymy:tak:
Koleżanka też ma pieluchy z TESCO i zachwala ale ja mam daleko do tego sklepu więc jeszcze nie próbowałam
 
W Carefur sa Pampery mega paka (rozm 4 są 132 sztuki) za 75 zł:tak:nam się udało kupic jeden kartonik(zostały same 4+ i 5) ale chyba kupie jeszcze 4+:tak:sztuka wychodzi 56gr:tak:
 
Kicrym - dzięki wielkie za info o Pampersach! Pudło już zakupione. Promocja trwa do 31.08. U nas było sporo 4, ale 4+ w ogóle nie widziałam. Były też 5 - spora ilość. Widziałam, że ludziska najwięcej tych 4 wynosili:-D:-D:-D
 
Magdzik nie ma za co:tak::-)sama zobaczyłam wielki bilbord (tak to sie pisze?:-p) i od razu poleciałam do sklepu:-pale jedno pudło 4 zostało:-:)-Dno więc jutro jedziemy po 4+ bo w moim carfurze (czyt ten co mam pod nosem:-p) już same 3 i 5 zostały:sorry2:a pani powiedziała że są po 2 dostawach:-)
 
a u nas carefour właśnie zamknęli:baffled::wściekła/y:, ateż miałam blisko:angry:

No więc my nadal na pieluchach biedronkowych tzn mieliśmy zamiar,ale właśnie zabrakło,a w sklepie akurat tego rozmiaru nie było,więc wzieliśmy Fitti też biedronkowe i normalnie PORAŻKA,tragedia jakies takie foliowe, fu i nie na rzepy a przyklejane,co jak źle nakleisz i chcesz poprawić to się już nie kleją:no:
Więc akurat w promocji w Super-pharm kupiłam pampersy za paczkę 38 zł.
 
Madzia...wiesz podobnie ma Tesco..dwa rodzaje pieluch, jedne są super a my kiedyś kupiliśmy te drugie..i one są takie jak Ty właśnie opisujesz...porażka:baffled:
My biedronki jakoś po drodze nie mamy i nawet nigdy w niej nie byłam:-D:-D:-D ale już była opcja że udamy się na poszukiwania:tak::tak::tak::tak:

Ale małza do careffoura wysłałam wczoraj:tak::tak::tak:
 
reklama
Odnośnie pieluch to Liwus kiedys pisała o Lidlowskich i my kupilismy i musze wam powiedzieć że nawet są spoko:tak:ale dla mnie i tak Pampers jest najlepszy:tak:teraz mamy zapas także wykończymy te Lidlowskie i mamy Pampersa, ale jak znów przyjdzie finansowy kryzys to Lidlowskie pójda w ruch:tak:
 
Do góry