reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, promocje, czyli szał zakupów:)

reklama
Madzia szczerze to sa porównywalne:tak:ale te z Lidla są o wiele cieńsze niż Dada i wydaje mi się że szybciej chłona siku.Kuba w Dada miał cały czas mokra pupe:sorry2:dzisiaj na noc mu założyłam też Lidlowską i wstał suchy:tak:(od ok22 do 6)mnie najbardziej brakuje w tych tanich pieluchach tego nawilżonego paska co jest w Pampersach:happy2:ale jakbym miała wyboerać to bym kupiła te Lidlowskie (tylko te troujers czy jakos tak bo są jeszcze inne, ale to juz wogóle porażka:baffled:)
 
ja dzisiaj połaszczyłam się na Tescowskie pieluchy i chyba trafiłam na te co Post;-) porażka, cerata króluje i ta taśma klejąca zamiast rzepów:wściekła/y: dobrze, że to jedna paczka:baffled: muszę spróbować jeszcze te Lidla bo w Dadach miałam wrażenie, że Mały ma ciągle mokrą pupę:baffled:
 
My kupujemy i Lidlowskie i Biedronkowe i w każdych kupsko wycieka i brudzi ubranie. Reszta jak dla mnie bez większej różnicy.
 
reklama
Do góry