reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, promocje, czyli szał zakupów:)

reklama
w Rossmanie jest promocja na ich firmowe pieluchy, ale te żółte za 24, 99 ja kupiłam i nie widzę różnicy między tymi a tymi bordowymi;-) a są też chusteczki Dzidziusie 3 paczki za niecałe 12zł:)
 
Real ma sporo promocji m.in.

Pieluszki Huggies Premium za 37,95
obuwie niemowlęce za 12,99
t-shiry za 4,99
body 2 szt za 7,99
krzesełko za 149zł
wózek Scout za 259zł
Bebilon 2,3 za 32,95
Deserki Bobovita, Gerber 2,19
Mleko Nan 10,95
Deserek Misiowy sad 7,49
Sinlac 19,95
Soczki Bobofrut 2,29
Dania gerber 3,49
dania Bobovita 3,29
Chusteczki Pampers 6 opakowań za 31,95

A ja mam daleko :crazy:
 
reklama
W Rossmanie promocja na produkty Bobovity: obiadki, deserki, herbatki i kaszki pakowane po 2 sztuki kosztują ciut taniej niż kupowane pojedynczo. Oprócz tego pieluchy rossmanowskie o 2 zeta taniej.
W Superpharmie za to taniej megapaka pampersów bodaj po 40 pln i jakieś solidne przeceny na kosmetyki i akcesoria dziecięce, ale szczegółów nie pamiętam, bo z rozpędu ulotkę wyrzuciłam:zawstydzona/y:
 
Do góry