reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje, przeceny

Melasa, to powiem Ci, że moja kuzynka używa chusteczki nawilżane tej firmy Dada - kosztują coś koło 5 zł, i jest bardzo zadowolona. Rzeczywiście widziałam, dotykałam i wąchałam i są bardzo przyjemne.
Ja ostatnio skusiłam się też na pieluchy firy Cien z Lidla i też są bardzo dobre - jakość porównywana do Pampersa, cena 30 zł za 56 szt. (rozmiar 3). Mają dodatkowy bajer w postaci "miernika nawilżenia" - jest to taki paseczek który idzie przez całą pieluchę od pupy do pępka prawie (przez krok) i w miejscach gdzie jest mokro ma zmieniony kolor.

A jeszcze co do chusteczek (choć to nie ten wątek), to kupiłam w promocji z pieluchami Hugessa chusteczki i po prostu tragedia!!! Są to te nie perfumowane, ale zapach i tak mają i to bardzo nieprzyjemny. Do tego mają "konsystencję" zamoczonej chusteczki higienicznej i nie dość że przy wyjmowaniu po prostu rwą się w miejscu gdzie chwytasz palcami (a są tak ułożone że nie wyciąga się jedna za drugą), to jeszcze, jak wycierasz, to się robią na chustce takie wałki - dokładnie jak na mokrej higienicznej chustce. A najlepsze było to, że moje starsze dziecko ścisnęło tę chustkę w pięści po wytarciu rąk i ... wycisnęła z niej kupę wody. Z żadną inną chustką mi się tak nie działo. Jak dla mnie najlepsze póki co były Nivea i Happy (podobna jakość), teraz mam Pampers zwykły i są nieco gorsze - jakby słabiej nawilżone.
 
reklama
Właśnie miałam pisać o tych z Lidla :tak: taniej od tych dużych paczek wychodza te pakowane po 16sztuk, tyle że nie mają paska
Melasa ile kosztują te dada? czytałam już o nich kiedyś ale do biedrony nie mam po drodze, więc nie byłam zobaczyć
 
w selgrosie promocja 4x78 chusteczek pampers po 20 PLN. U mnie pampersy i chusteczki i pieluchy sprawdzaja się super!!! mi tez z pampersow co nieco wylatało zale zaczęłam dokładnie obwijać tym bocznym paskiem do tyłu i problem znikł, po prostu zle nakładałam te pieluchy! z chusteczek baaardzo mi odpowiadaj atoddies, niestety są drogie, 2 miejsce pampersy a potem Johnsony, zupełnie nie sprawdza się natomiast Dzidziuś, które to są baaardzo suche jak na mój gust.
Ni ewiem czy u was ale w szczecinie w realu na 10 lat real sa chusteczki niwea 6 paczek za 25 PLN.
Ps. Na początku używałam pieluch biedronkowych Dada i nie mogłam narzekać ale po porównaniu cen z selgrosem, wyszło nam że oszczedzamy 3 grosze na sztuce, czy jakos tak... więc przerzuciliśmy se na pampersy.
Zakupiłam próbnie Huggies 3 i zdają mi się bardzo mokre nawet po jednym siku, ponad to są większe od pampers3 i musze poczekać chwilę zanim do nich wrócę, ale nie zamierzam dokupować tylko wykończyc paczkę, pampersy super nam służą:)
 
Dada za 36szt kosztują 27zł. I bynajmniej nie używam ich z oszczędności- one zwyczajnie są super! A ostatnie sztuki z Papmers Jumbo Packi to leżą, leżą i czekają aż Mała kupę zrobi (a teraz robi co dwa dni). Bezpośrednio po kupie to mogę Pampersa założyć, ale jeśli istnieje obawa że pojawi się WIELKISRUT ;) to wolę żeby sobie na komodzie leżały (bo nie chce mi się potem myć dziecka po samą szyję i zapierać ciuchów żółtych jak słonecznik) :happy2: Tak więc istnieje obawa, że wyrośnie z nich zanim zdążę zużyć ostatnie..
 
kopia2pic0012hr4.jpg
kopiapic0012yj0.jpg
Ja również polecam Wam DADY z biedronki ,obecnie używamy mini 3-6 kg 40 szt i kosztują ok20zł. Wcześniej były HAPPY które były zdecydowanie lepsze od PAMPERSóW .Obecnie jest promocja DADY w biedronce ale na większe numery 4-7kg 2paczki 36szt za ok32zł
 
Co do pieluszek Cien z lidla oglądałam je i chciałam nawet kupić ale obok były pampersy i różnica w przeliczniku za sztuke wychodziła niewielka chyba 5 groszy więc darowalam sobie. Kupiłam w promocji Huggiesy "3" 80 sztuk za 40 zł ale jednak wolę pampersy. Są mięciutkie szczelne super przylegają i nigdy nic nie wypłynęło. Stwierdziłam ze nie będe kupowac pieluszek innych firm bo bede sie potem wkurzac, chyba że miałabym 1 pieluszke na próbę. Mam równiez pieluszki pampers kupione w Niemczech seria której u nas nie ma, ale w rozmiarze 4 więc jeszcze troszke poczekamy na ich użycie.
Husteczki miałam najpierw Nivea i byłam zadowolona, teraz mam Pampers te zielone równiez kupione w Niemczech i są rewelacyjne. Zapach i nawilznie super i w dodatku sa jakby z oliwka bo skóra jest po nich lekko tłustawa. Nie miałam tych husteczek z Polski więc nie wiem czy tez sa takie dobre. W Niemczech kosztują 6 euro za 4x63 sztuki.
 
dzięki, w piątek wyjeżdżamy dlatego pytam, może jeszcze będą:tak: chyba że zawsze są w tej samej cenie
 
reklama
Do góry