reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje, przeceny

reklama
Kachasek ja przez ten tytuł tez sie wahałam ale okazało się że działa też na niemowlaki i to w 100%! Wypróbowałam te metody dzis na niuni i po kilku minutach zasneła, rewelacja jak dla mnie! Szkoda ze szyciej nie mieli tej płyty w sprzedazy:tak:.
 
Dziewczynki, byłam wczoraj w Carrefourze i jest promocja Pampersa. Za "super-hiper-jumbo-pack" składający się z 3 paczek zwykłych kosztuje (niepamiętam dokładnie) albo 91 albo 99 zł. Na "trójeczki" to wychodzi chyba 156 szt.
 
Własnie też wczoraj byłam w carrefourze i kupiłam trójeczki za 91 zł 156 sztuk!!! są też inne promocje na pampersy 45 zł za jumbo pack
 
W Biedronce do jutra (28.10) jest promocja pieluch Huggisa Premium Super-Flex. Megapaczki są po 29,99 (3 - 78szt., 4 - 66szt, 5 - 56-szt).
ps. Cena obowiązuje nawet po 28.10 do wyczerpania zapasów. Wczoraj jeszcze były w mojej Biedronce.
 
reklama
Do góry