reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje, przeceny

kachasek

matka-wariatka :)
Dołączył(a)
19 Styczeń 2007
Postów
4 379
pomyślałam, że możemy tu wpisywać co i gdzie możemy taniej kupić (nie zawsze oglądamy przecież gazetki)
 
reklama
więc zaczynam - w tym tyg w tesco pieluszki bella happy są po 30,99 (zawsze to jakieś 13 zł w kieszeni przy jednej paczce):tak:
 
wczoraj kupiłam na spróbowanie i są całkiem niezłe:tak: póki co nic z nich nie wypłynęło (w przeciwieństwie do pampersów), do tej pory jupowałam te z tesco, ale tym razem happy wyszły taniej
 
My używaliśmy bella - i były super. Jednak akurat Piotruś jest w wadze "pomiędzy" - za duży na mniejsze, za mały na większe :confused2: więc musieliśmy przerzucić się na pampersy...
 
jeszcze w sobotę w Auchan były w promocji Huggies Premium po 37 zł za 78szt. Dla mnie są najlepsze, choć dziś Misiek zrobił takie kupsko giganta że pieluchy nie starczyło (a używamy już nr 3) - miał pełniutkeńką pieluchę, umazane łapki i nos :-D
 
Huggiesy od jutra w realu za 35 :-)

Szopka to są jedyne pieluchy z których nic Maksowi nie wylatuje ;-)
 
Szopka to są jedyne pieluchy z których nic Maksowi nie wylatuje ;-)

Jola ciesz się szczęściaro, no bo nam dziś drugi raz dziecko posrało wszystko dookoła siebie oprócz pieluchy :-D Ale to moja wina bo luźno zapinam pieluchy by zmniejszyć ulewania. A Huggiesów nigdy za wiele - jadę jutro do Reala ;-)
 
Chyba też przetestujemy Huggiesy - Piotruś drugi dzień z rzędu kończy poranne jedzenie z kupą pod pachami i na karku :eek: Dzisiaj obsrał także mnie :eek: Coś mi tu śmierdzi... ;-)
 
reklama
Hej,
A ja polecam z Biedronki pieluszki DADA. Też na początku skusił mnie marketing Pampers ;) ale przepraszam bardzo, z tych pieluch KAŻDA kupa na plecach wypływała. Obojętnie czy Mała miała 3,5kg czy 4,5kg, pielucha zawsze na plecach źle leżała a kupsko wypływało. Koszmar, tak więc Pampersom już dziękujemy.
Dada kosztują normalnie poniżej 30zł więc nawet i promocja nie potrzebna :) Niech nie zraża nikogo ich "biedronkowość"- one w kwestii wyglądu, wykończenia i patencików nie ustępują Pampersom. Są jednak wyższe, tyłek więc głębiej wpada, a ponadto mają z tył ściągacz harmonijkę (chyba małe huggisy też tak mają). Od ponad 2 tyg wypłynęła kupa 2 razy tylko- ale nie na plecach tylko nogawką (bo ja czesem przez nogawkę zaglądam czy to pierdnięcie czy srunięcie :-) i potem źle to leży.
O przemakaniu nie ma absolutnie mowy. Dada są super.
 
Do góry