reklama

promocje sklepowe

Temat na forum 'dzieci urodzone we wrześniu 2009' rozpoczęty przez henrietta5, 3 Luty 2010.

1. henrietta5

henrietta5 Fanka BB :)

zakładam mamusie nowy wątek - zgłaszajcie wasze spostrzeżenia co do promocji, może uda nam sie cos zaoszczędzic na pampersach i innych niezbednych zakupach

2. enka75

enka75 mamuśka :)

nie wiem czy są w promocji ale sa fajne: husteczki nawiżające babydream z rossmana (niebieskie) mi podobają się bo nie ociekaja od tych wszytskich nawiżaczy. Ale dla niektórych mam mogą być za suche. Ja je uwielbiam :-)

3. reklama
  4. szyszunka

szyszunka Fanka BB :)

no mnie nie podpasowały, właśnie ze względu na tą suchość

Wiem, ze teraz promocje w Lidlu na dzieciowe rzeczy, warto zajrzeć.

W tesco jest promocja "3 w cenie 2" na chusteczki huggies i na dania Gerbera w słoiczkach kupując kilka sztuk jest taniej.

5. Fredka1

Fredka1 Mama czerwcowa 06

W Tesco jest również promocja pampersów. Chyba są po 60 groszy za sztukę przy mniejszych rozmiarach. Bic pack.

6. GAPCI0

GAPCI0 Fanka BB :)

W lidlu sa śliczne śliniaczki- 3 szt za 9zł.

7. henrietta5

henrietta5 Fanka BB :)

pampersy w tesco 85,00 zł za 140 szt. rozmiar 4 - mysle,że się opłaca

8. GAPCI0

GAPCI0 Fanka BB :)

to wychodzi 61 gr za szt...to się opłaca:tak:

9. Jogobelka

Jogobelka Fanka BB :)

Wasze dzieciaczki noszą rozmiar 4? My narazie zastanawiamy się nad przejściem na 3 ale 2 mamy jeszcze całą pakę a nie widzę żeby małego obciskały mimo iż 6kg ma już zdrowo przekroczone więc chyba jeszcze zostaniemy przy nich

10. reklama
  11. agawa75

agawa75 Fanka BB :)

od dziś sporo promocji na dziecięce ubranka i jedzonko w auchan:-):-)

12. enka75

enka75 mamuśka :)

znalazłam sklep z promocjami internetowy MamiTati.pl - Internetowy Sklep Dla Niemowląt - rozm.74
    wybrałam ten sklep, ponieważ np w Tesco w którym zazwyczaj nabywam ciuszki dla młodej jest obecnie deficyt rozmiarów 74 (6-9 mcy) a po za tym tam nie ma rampersów i cienkich ubranek, które będa mi potrzebne ( zabieram młodą w cieplejszy klimat ) ;-)

Poleć forum