reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje sklepowe

ja mam kilka na krótki rękaw po synku kolezanki i naprawdę są super, piękna bawełna i wogóle, tak ze polecam i cena naprawdę niezła, bo w sklepie conajmniej ze 20 zł kosztuje body zwyczajne.
 
reklama
liiviia a z jakiego materiału są te bodziaki, bo widziałam fajne ale Mateusz się rozdarł i nie zdążyłam sprawdzić a my możemy tylko bawełne nosić

100 % bawelna sorki ze tak pozno odpisuje ale zapomnialam o tym watku ..

Ja sporo rzeczy kupuje w komisach albo zamawiam paczki na allegro (przewaznie angielskie) i tu i tu jest kupa body nie takich "pizamkowych" tylko wyjsciowych. juz zakupilam pake na cala jesien i zime przyszla :)
 
Ostatnia edycja:
jest promocja w Kappahl na ciuszki dziecięce ( i nie tylko) , bierze się 3 sztuki a płaci za dwie, dodatkowo na te ciuszki jest 25% zniżki a na serię retro 30%
 
Jest na nim metka przyklejona-tłumaczenie na polski i nic nie pisze,ze hipoalergiczny,chyba ze tego nie ujeli,bo w jezyku niemieckim jest dosc spory opis.U nas kremik w te wielkie slonce sie sprawdzil,no i maly tez go zaakceptowal.
 
reklama
Do góry