reklama

Promocje sklepowe

Temat na forum 'dzieci urodzone w październiku 2009' rozpoczęty przez Ewa87, 17 Maj 2010.

1. Ewa87

Ewa87 Mama Kacperka i Sandry :)

Widziałam taki temat na wrześniówkach myśle ,że nam też się przyda.
    Zgłaszajcie wasze spostrzeżenia co do promocji, może uda nam sie cos zaoszczędzic na pampersach i innych niezbednych zakupach. Ja osobiście uwielbiam promocje itp. :-)

2. Amelkowa

Amelkowa Fanka BB :)

Nowe tematy konsultujemy z Elisabeth :-p a przynajmniej z innymi dziewczynami na wątku ogólnym..

spokojnie takie rzeczy mogą być na wyprawkowym ;-) i pewnie Elis je połączy, ale póki co korzystam:

W makro od jutra są szczeniaczki uczniaczki, garnuszki na klocuszki i muzyczne poczty w promocji, nie pamiętam dokładnie za ile ale sporo taniej niż wypadają te zabawki na ceneo.pl :tak::tak::tak: Można sprawdzić w gazetce makro ;-)

Ostatnia edycja: 17 Maj 2010
  3. reklama
  4. Ewa87

Ewa87 Mama Kacperka i Sandry :)

No dobra nie pomyślałam ,ale jak sie nie przyjmie można usunąć i tyle.Waże co dodatkową robote dałam.:sorry2: Na wyprawkowym niby można podłączyć ,ale tak bedzie bardziej przejrzyście. :blink:

Kurcze co do makro to musze odwiedzić ,myśle od dawna nad garnuszkiem ,chociaz poczta tez by była fajna. Wczoraj za to byłam w Leclerc zaostały tam jeszcze pampersy plus gratis chusteczki nawilżające. Zawsze na chusteczkach sie zaoszczedzi. :tak:

Ostatnia edycja: 17 Maj 2010
  5. kasiulec

kasiulec mama październikowa2009

mi osobiście wątek się podoba:)

6. lysa_d

lysa_d Fanka BB :)

Nie wiem czy kozystacie z tych broszurek online ale pomyslalam, ze wrzuce wam linka bo ostatnio tesciowa opowiadala mi o nich :-) trzeba tylko wybrac miasto i jezeli nie dostalo sie ulotki do drzwi mozna zobaczyc w domu co ciekawego maja w ofercie :tak:

Gazetki Tesco - Tesco (Polska) Sp. z o.o.
    Oferta
    Promocje - drogerie Rossmann - gazetka promocyjna na rossnet.pl
    Hipermarket Real / Gazetki i katalogi
    Promocje w Auchan Polska - oferty promocyjne i gazetka Auchan
    Gazetka promocyjna Carrefour Express

wiecej nie znalazlam :-)

7. karcia85

karcia85 mamuśka na pełen etat :D

mi też się podoba :) przynajmniej będzie bardziej czytelniej

8. dentico29

dentico29 Fanka BB :)

Amelkowa całe szczęście że na Allegro też kupiłam szczeniaczka i garnusze w takich cenach bo już myślałam że pewnie przepłaciłam.

W Kauflandzie 6-pak chusteczek Nivea sensitive po 29,99.

9. LuizaPatrycja

LuizaPatrycja Gość

A od jutra w leclerku nawilżane Pampersa czteropak za 16.99, Pszczółka mówiła.

10. reklama
  11. elisabeth

elisabeth Październik '06 i '09

Amelko:-)

Watki zawsze zdążę połączyć, a jak się przyjmie to niech zostanie:-)

12. monisia1979

monisia1979 Fanka BB :)

Tez uważam,że wątek jest o.k :tak::tak::tak:.
    Amelko,dzięki za cynk o garnuszkach,sie zbieram,żeby Młodej kupić,a jak sprawdzałam,to rzeczywiście sporo taniej wychodzi :tak::tak::tak:.

Poleć forum