reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje sklepowe

mnie się tez wydaję Czarodziejko, że masz jakąś zawyżoną rozmiarówkę. My mamy kombinezon 86 a akurat jestem świeża w temacie dwulatków, gdyż moja przyjaciółka ma takiego i ostatnio razem kupowałyśmy mu kurtkę i w h&m wybrałyśmy rozmiar 92 (tam z kolei jest zawyżona ciut rozmiarówka ale i tak do 104 daleko)
 
reklama
Powiem szczerze, że jak kupowałam ten kombinezon to też byłam w lekkim szoku, że aż taki rozmiar i że w mniejszy się zwyczajnie nie mieścił. Resztę ciuchów mamy w rozmiarach 92-98 głównie z 5-10-15, rekids itp. Z 86 już jakiś czas temu musieliśmy się pożegnać, bo spodnie miały za krótkie nogawki, a bluzeczki i sweterki rękawki jak po młodszym bracie. Nie mówiąc już o bodziakach, które się nie chciały dopiąć:/
Mam tylko nadzieje, że teraz już jakiś czas zostaniemy w tej rozmiarówce... Zresztą z butami u nas jest podobnie :/ Chyba Szymon idzie po tacie, co nie bardzo mi się uśmiecha ;)

https://www.babyboom.pl/forum/members/abwgdzl-55962.html
abwgdzl właśnie zastanawiałam się jak się mają rozmiarówki ubrań do wzrostu. Szymon ma jakieś 84-85cm wzrostu, a tu ciuchy w takim rozmiarze...
 
Dzieci na prawdę różnie się rozwijają i ja znam dwie dwulatki, które noszą taki rozmiar jak moja Ania :sorry:
Szymon odkąd pamiętam był o wiele większy niż większość październikowych maluchów i nie dziwi mnie to co pisze Czarodziejka :sorry: ;-)

jeśli chodzi o wyprzedaże z endo - w przyszłym roku myślę że w sezonie też będzie można kupić coś w fajnej cenie :tak:
My się załapaliśmy przecież na początku zimy :tak:
Ja nawet nie kupuję na zapas, bo boję się że jednak nie utrafię.
 
Moja Ania też jest drobna i na pewno 92 będzie na nią duże, nie mówiąc o 98, my kupiliśmy 86 i nie uważam, żeby było na nią małe. A Szymonek faktycznie jest dużo większy i mnie to nie dziw. Ja tylko z bucikami nie zaryzykuję, bo mała jet, ale nóżką spora. Teraz nosimy 22, nawet 23 kilka mamy, więc do zimy może będzie 24 a może więcej. Dużo faktycznie zależy od rozmiarówki firmy
 
Przyszła dzisiaj paczuszka z endo.pl do nas i powiem Wam, że wykonanie bardzo fajne, kurteczki naprawdę dobrej jakości, z rozmiarami jednak trzeba uważać - są spore, chyba w miarę odpowiadające rzeczywistym wymiarom.

86 - 18-24m. i Adaś wygląda na dzień dzisiejszy jak w palcie :) Nie chcę zapeszać ale wydaje mi się, że będzie w sam raz na przyszłą późną jesień/wczesną zimę.
92 - pewnie będzie w sam raz na mocno zimę, zależy pewnie od wagi i wzrostu malucha
98 - duuuże :) myślę, że spokojnie nam Adaś za 2 lata w nią wejdzie

Bluzy/T-Shirty też spore, ale tutaj jakoś już w rozmiar 92 myślę, że wpasujemy się w okolicach późnej wiosny - wczesnej jesieni.

Ogólnie polecam.

Pozdrawiam,
KR
 
Abwgdzl ja po prostu jestem pod wrażeniem Twojego zaangażowania nawet w ubieranie Adaśka :szok: mój mąż owszem, jak przeglądam endo to czasem zajrzy, ale ogólnie rzecz biorąc nawet chyba nie wie jaki rozmiar Ania nosi :sorry: ;-)
 
co do dużych dzieci.....

Mój kuzyn ma syna miesiąc starszego od Igora, i nosi ubrania na 104 cm, buty rozm 25....
Wygląda jak mojej przyjaciółki syn czteroletni....
Ale jego rodzice są bardzo wysocy....i mama i tata.


A co do Igora to ciągle jest maly, ubranka na 80 cm jescze są przyduże. bucki rozm 20....
 
U nas rozmiar 12-18 miesięcy jest akurat. Może spodnie są ciut za długie. Ale body 86 już małe się robi. Bielizna do wymiany, więc nam się szykuje.
 
Do poniedziałku wielkie pudła niebieskich pampersów są w Carreffour po 89 zł. Np rozmiar 5- 111sztuk!

Białe pampersy też do poniedziałku po 42 zł w Tesco.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aktualne promocje na niebieskie pampersy:

Rossman rozm 5 - 58 szt 43 zł
Real rozm 5 - 82 szt 58zł

6 paczek chusteczek Pampers sensitive za 26 zł ( REal)

W realu kupując 2 mleka Nan Junior , za jedno płaci się 10zł albo kupując Nan np 2,3 za 600 g - 19,45 zł.
Jeszcze widziałam promocje na pieluchy Happy Bella 3d .Te wielkie paczki są po 41 zł.
Jeśli jakaś mama szuka fajnej nowej pralki to konkretnie dziś pralka Beko z funkcją pupil ( dodatkowe płukanie jeśli mamy zwierzęta) ora z funkcją baby , prania dla dzieci jest za 699zł i dodatkowo oddają 130 zł w bonach na zakupy w Realu więc sama pralka można powiedzieć wynosi 569zł!
 
Do góry