reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje sklepowe

reklama
Lagajka te bodziaki z takiej bardzo cienkiej bawełny?
Chyba wiem o co chodzi - kupiłam taki zestaw jak jeszcze byłam w ciąży i ani razu nie założyłam tego Ani - bardzo wąskie są i w dodatku mało elastyczne... Jeśli to takie to nie polecam :no:
Takie z cieniutkiej bawełny. Jeszcze nie zakładałam Marisi, więc nie wiem jak się noszą

edit: Dziewczynki widziałyście gdzieś niedrogie a fajne huśtawki wieszane w drzwiach?
 
Ostatnia edycja:
W drogeriach Rossman jest promocja na słoiczki, kup dwa - trzeci weź gratis (dotyczy na pewno obiadków Gerbera i deserków HIPP, obydwa po 3,29 zł z tego co pamiętam).

Pozdrawiam,
KR
 
deserki hipp po 2.99 ale to akurat sie nie oplca bo w biedronce 3xdeserek gerbera jest ZA 4.75 bodAJZE

ale obiadkami z żółtkiem i rybką w rossmanie nie pogardzę:-)

i pampersy 42.99:tak:
 
Deserki i małe obiadki z Bobovity w Makro są po 2,09PLN sztuka (pakowane po 2)

Gerbery są w promocji - deserki, sztuka 2,45PLN, tylko trzeba wziąć 12 jednego rodzaju.
 
w carrefourze są rewelacyjne body na długi rękaw, super materiał za 3.99. Tylko 4 wzory ale za te pieniądze ;P
 
reklama
Do góry