reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje sklepowe

Dla mnie babydreams za mocno śmierdzą, kiedy Młoda nasika, nawet, kiedy troszkę nasika.. Iza, a gdzie takie tanie pampersy dostałaś? :-D Ostatnio kupiłam te pieluchy Tescowe, o których Catedra pisała i rzeczywiście fajne :tak:
 
reklama
Coruja teraz pampki prawie wszędzie w promocji, w Polomaket za 37 zł były, w Carefour teraz podwójna paka ok 78 zł, w Rosmanie białe kupiłam za 42 zł.

W Rosmanie deserki Gerbera za 1,99 a duże obiadki za 3,99.
 
u mni eprzechodza teraz tyko pieluchomajtki... a rzadko sa w promocji:eek:
w dodatku oststnio mi schodzi paka na tydzień....:baffled:

są one teraz w kauflandzie za 42.9:tak: do piątku chyba:p
 
Gemelo Czyli bella są droższe. Trzeba zwrócić uwagę na ilość pieluszek w opakowaniu (co na pewno wiesz). Belli jest 50, czyli wychodzi 0,69 zł za sztukę, a pampków jest 62, czyli wychodzi 0,66 zł za sztukę.
Chyba, że źle Cię zrozumiałam i wolisz bellę od pampersa.
Jak źle liczę, to mnie popraw. Porównuję oczywiście ten samo rozmiar czyli 4+
 
reklama
Do góry