reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje sklepowe

chłonne są raczej tak samo - chociaż w zielonych w zależności od paczki, też jest różnie...
Poza tym te pomarańczowe nie są elastyczne przy rzepach.

Właśnie one są takie tanie bo wkurzające są te boki nie są wogóle elastyczne i czasami mi się same rozpinały ale to może dlatego że po prostu 3 już Zosi nie wystarczały bo wiadomo elastyczne się jeszcze rozciągną a tak musiałam wydać 20 pieluch!!
 
reklama
A mi pomarańczowe bardzo pasują , są fajne i niedrogie. Najlepsze są moim zdaniem białe a niebieskie i pomarańczowe są podobne.

W rossmanie jest promocja na pieluchomajtki activ girl i boy , chyba po 46 zł.
 
Widzę że to o promocjach pieluchowych mowa, ja większość rzeczy kupuję w rossmannie i lidlu - mleko w proszku (bo już możemy pić mleko z mleka), kaszki i pieluchy. Zawsze najlepsze ceny.

Ale chciałam z innej beczki. Wiem że to dla was na drugim końcu świata. Ale jakby któraś się wybierała na Śląsk, to zapraszam do sklepu w Bielsku Białej, w którym zawsze kupicie ubrania dla dzieci w rewelacyjnych cenach. Wójcik outlet. Firmowe rzeczy Wójcika i Hot Oila. Normalnie nie dla mnie. Cena powala. Kombinezon 350 zł, podkoszulek kosztuje 49 zł. Ale otwarli outlet i generalnie dzieci ubieram w Wójciku. Np. w spodnie się zaopatrzyliśmy od kombinezony za 27 zł. Do kompletu kurtka zimowa 35 zł. I buty dla Weroniki za 19 zł, skóra, ocieplone, kurtka zimowa dla Wiki 42 zł. I tak sobie chodzimy. Polecam. Mają sklep internetowy, tam tez mają wyprzedaż, ale tam już nie ma takich cen.
Polecam rewelacyjna jakość, dobrze uszyte i przede wszystkim bardzo ładne.
Wójcik

P.S. Nie pracuję w Wojciku :-)

Pozdrawiam
 
w rossmanie mają od dłuższego czasu promocję na pieluchy rossmanowe (wychodzi 50 gr za sztukę). Jak dla mnie sa równie fajne jak pampersy. tak samo miękkie i rozciągliwe przy zaczepach.
 
reklama
Do góry