reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje sklepowe

reklama

Jak dla mnie szału nie ma. Wydają mi się trochę twarde. Już przyzwyczaiłam się do Pampersa i przy nich zostajemy. Dade zakładam na dzień i częściej młodemu zmieniam pieluchę, bo inaczej się odparza.
Teraz kupiliśmy Pampersa Sleep&Play- plus, że są bardzo cienkie i mały nie ma w nich wielkiej pupy;-) ale czasami bywają za cienkie i zdarzyło mu się je przesikać

W realu Pampersy są w promocji :)
 
Czarodziejko właśnie miałam o pampersach w realu napisać . Są takie podwójne opakowania. Np rozmiar 4 plus 124 pieluchy za 85 zł.
 
My ich używaliśmy dość długo i były całkiem ok, ale, kiedy Nina podrosła i zaczęła się więcej ruszać, to kupa szła bokiem :p Zaczęłam testować inne pieluchy i najbardziej podobają mi się bella happy ;-) I Dada faktycznie są dość sztywne. Pampersy są za drogie :p Po co przepłacać, skoro dobre pieluchy robią też inne marki, dużo tańsze..
 
My ich używaliśmy dość długo i były całkiem ok, ale, kiedy Nina podrosła i zaczęła się więcej ruszać, to kupa szła bokiem :p Zaczęłam testować inne pieluchy i najbardziej podobają mi się bella happy ;-) I Dada faktycznie są dość sztywne. Pampersy są za drogie :p Po co przepłacać, skoro dobre pieluchy robią też inne marki, dużo tańsze..

Ja ostatnio pampersy kupiłam za 41 zł, więc nie opłaca się kupować innych, bo cena wychodzi bardzo podobna.
 
Izaa w realu bella happy są za 34,49, jak dla mnie ogromna różnica do pampersa, szczególnie, że ja mam podwójny przemiał ;)
 
reklama
Do góry