reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE w sklepach!

reklama
od 17.III do 23.III w Tesco:

- huggies premium (84szt) - 39.99,- (48gr za sztukę)
- chusteczki PAMPERS 4+2gratis - 25.99,-
- obiadki Bobovita 2x190g - 6.49,-
- wybrana bielizna dziecięca 30% taniej
- wybrane zabawki za 1/2 cenę (warta uwagi jest drewniana skrzynia zabaw za 32.49,-)

P.S zjeździłam wczoraj prawie wszystkie stonki w lublinie i nie znalazłam chusteczek dada w promocji :(
 
Makuc - może były te chusteczki tylko oni je dziwnie ustawili,bo nie były normalnie na półce z chusteczkami,tylko w całkiem innym miejscu leżały te promocyjne, a na półkach normalnie były te chusteczki w normalnej niepromocyjnej cenie (przynajmniej w naszej biedronce). Tez się mąż naszukał.
 
Ja dziś wpadłam do Tesco i szok. Czteropak chustek sleep&play po 18,59!!!
Wykupiłam wszystkie zgrzewki, a były tylko 4...
 
od 17.III do 23.III w Tesco:

- huggies premium (84szt) - 39.99,- (48gr za sztukę)
- chusteczki PAMPERS 4+2gratis - 25.99,-
- obiadki Bobovita 2x190g - 6.49,-
- wybrana bielizna dziecięca 30% taniej
- wybrane zabawki za 1/2 cenę (warta uwagi jest drewniana skrzynia zabaw za 32.49,-)

P.S zjeździłam wczoraj prawie wszystkie stonki w lublinie i nie znalazłam chusteczek dada w promocji :(
na Wieniawskiej były wczoraj :) promocja jest do jutra może jeszcze będą.
 
reklama
a ja kupilam w moim belchatowskim kerfurze wczoraj 130 cos sztuk pieluch active baby za 79 zl:D
moze w innych tez tak jest u was?
 
Do góry