reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, wyprzedaże, okazje cenowe dla naszych maluszków

reklama
Ja mogę podrzucić trochę nietypowe info, dla rodziców z okolic Gliwic, w Knurowie w sobotę 5 marca, w aptece za grosze na ul. witosa będzie promocja, w czasie której pierwsze 1000 osób w aptece tego dnia otrzyma kupon na 20zł na zakupy leków, które nie są refundowane. A więc de facto jak ktoś z rodziców jest z okolic i ma do zakupienia coś dla malucha drobnego np. witaminy, syrop itd, może podejść i może uda się dostać to całkowicie za free na kuponik ;-)
 
Sorki za dubla ale znowu mogę podrzucić info o promocji aptecznej z knurowa. Ma być w tą sobotę 16 kwietnia otwierana nowa AzG na ul. 1 maja (obok Tesco) i szykują się znowu darmowe kupony na 20zł dla pierwszego tysiąca klientów którzy kupią za min. 20zł. Ma to nie dotyczyć jak zwykle leków refundowanych. Także jest szansa na tańsze zakupy.
 
Do góry