reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, wyprzedaże, okazje cenowe dla naszych maluszków

reklama
Pisałam już na głównym, dziś kupiłam małej śpiworek do spania w tesco przeceniony z 55zł na 16,50zł :-D, widziałam też śliczne buciki dla naszych maluszków w cenach około 20zł - wybór ogromny :-D Promocja na pampersy za 42zł trwa ;-)
Nie będę gołosłowna i umieszczam fotkę śpiworka :tak:

My mamy takie dwa. Jeden kosztował 38 zł, a drugi chyba 27,50. Kurcze jakby były jeszcze, to może byśmy za 16 zł 3 kupili. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo jak Artur się rozkopie z kołdry, to ma na sobie jeszcze ten śpiworek i tak szybko nie zmarźnie. A były przecenione też ubranka cherokee??

O to ja już Ci odpowiadam NIGDY :-(

Ach ta O-ka . Tu wszystko 1000 lat za murzynami. Ja uwielbiam jeździć do Białegostoku na zakupy. Tęskni mi się za tym miastem.
 
My mamy takie dwa. Jeden kosztował 38 zł, a drugi chyba 27,50. Kurcze jakby były jeszcze, to może byśmy za 16 zł 3 kupili. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo jak Artur się rozkopie z kołdry, to ma na sobie jeszcze ten śpiworek i tak szybko nie zmarźnie. A były przecenione też ubranka cherokee??
Były :tak:, bluzy, kombinezony i śpiworek też jest tej firmy :tak: śmieszne tylko bo co kolor to inna cena była :sorry2: różowe za 16,50 kremowe i niebieskie za 27,50(mi się udało znaleźć kremowy za 16,50 ;-)) Ja teraz też żałuję, że nie kupiłam jeszcze jednego :zawstydzona/y:
 
Joasiek i ja mam taki spiworek z przeceny hihihi - Nadia w nim spi w nocy - jestem z niego bardzo zadowolona
A ja ostatnio byłam w Zara i kupiłam Nadii super kozaczki i sweterek Buty z 149 zł na 59 zł a swterek z 99 na 29 :-D i to sie nazywają wyprzedaże :tak::-):-D
 
Joasiek i ja mam taki spiworek z przeceny hihihi - Nadia w nim spi w nocy - jestem z niego bardzo zadowolona
A ja ostatnio byłam w Zara i kupiłam Nadii super kozaczki i sweterek Buty z 149 zł na 59 zł a swterek z 99 na 29 :-D i to sie nazywają wyprzedaże :tak::-):-D
No to są wyprzedaże. I w sumie takie obniżki najczęsciej spotyka się w markowych sklepach
A przy okazji gratuluję udanych zakupów
 
Szkoda,ze ja niemoge skorzystac z Waszych wyprzedazy....
U nas w sumie tez sa,ale ja wszedzie musze sie wybrac autobusem lub tramwajem i nie zawsze mi sie chce....
 
Hej hej
Kupiłam te pampersy!!! Dwa opakowania ;-):-)

Tata już pojechał, Ł zaraz zbiera się do roboty, Bart śpi, a ja mam chwilę dla siebie;-)

Idę ogarnąc zaraz mieszkanko ;-)
 
Szkoda,ze ja niemoge skorzystac z Waszych wyprzedazy....
U nas w sumie tez sa,ale ja wszedzie musze sie wybrac autobusem lub tramwajem i nie zawsze mi sie chce....

Majka, ja Cię bardzo dobrze rozumiem :tak: ja również nie ma takich sklepów obok siebie i z wyprzedaży korzystam tylko jak jadę z T za zakupy, czyli w sumie przez przypadek :-D
 
a te pampersy to która paczka taka tania?? ile sztuk??:tak:A spiworek tydzien temu zamówiłam na allegro i kurde.. jakbym wiedziała, ze beda takie wyprzedaze:zawstydzona/y:
 
reklama
a te pampersy to która paczka taka tania?? ile sztuk??:tak:A spiworek tydzien temu zamówiłam na allegro i kurde.. jakbym wiedziała, ze beda takie wyprzedaze:zawstydzona/y:
My używamy jeszcze "3", sztuk 82 za 42zł, ale kupiłam też wypróbować "4", sztuk 70 też za tą samą cenę :tak: (obawiam się jednak, że będą za duże, ale przecież mogą poczekać :tak:) A śpiworek też kiedyś kupiłam na allegro za 20zł używany :zawstydzona/y:
 
Do góry