reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, wyprzedaże, okazje cenowe dla naszych maluszków

ooo to super, P. pojedzie do tesco po pampersy jak bedzie wracał, bo one wychodza taniej niz nasze rosmanowskie:tak:a spiworek zamówiłam bardzo podobny do tego z tesco:zawstydzona/y: 30zl z kosztami..., ale jestem zła:wściekła/y: ale skad mogłam wiedziec...
Ale kazał P. kupic juz wiekszy spiworek, bo z tego co ja zamówiłam pewnie szybko wyrsonie... a ostatnio Paulinka strasznie sie rozkopuje i nogi wkłada miedzy szczebelki i pozniej krzyk, bo nie umie ich wyjąc...
 
reklama
ooo to super, P. pojedzie do tesco po pampersy jak bedzie wracał, bo one wychodza taniej niz nasze rosmanowskie:tak:a spiworek zamówiłam bardzo podobny do tego z tesco:zawstydzona/y: 30zl z kosztami..., ale jestem zła:wściekła/y: ale skad mogłam wiedziec...
Ale kazał P. kupic juz wiekszy spiworek, bo z tego co ja zamówiłam pewnie szybko wyrsonie... a ostatnio Paulinka strasznie sie rozkopuje i nogi wkłada miedzy szczebelki i pozniej krzyk, bo nie umie ich wyjąc...

Qrcze a ja nie kupiłam tego śpiworka- teraz żałuje i to bardzo :-( a oglądałam jes w tesco i był Bartkowy rozmiar na przecenie i ładny kolorek ale stwierdziłam, że nie bedzie mi potrzebny, a teraz mam inne zdanie, Bart rozkopuje się w nocy i co chwilę muszę wstawac do niego a tak byłby spokój, zwłaszcz, że od jutra Bart bedzie spał w swoim pokoju ;-) muszę skoczyc jutro- mam nadzieje że bedzie jeszcze
 
Daruuunia... jak bedziesz w tesco i by były, moze bys kupiła 2:-) przelałabym Ci pieniązki (+koszty przesyłki, ) i kiedys przy okazji bys mi go posłała... :confused:zeby nie robic problemu się nie spieszy, bo ja mam jeszcze ten mniejszy... ale jesli byłby to problem to... nie ma problemu;-)albo do Krakowa na wycieczke sie wybierzemy... ;)
 
Przez Was żałuję że nie kupiłam dwóch :-p:-p:-p
Aaaaa i patrzyłam na promocję w carrefourze i pampersy owszem są za 35,90 ale ze zdjęcia wydaje mi się, że są to mniejsze paki, nie te jumbo co w tesco...
 
Ostatnia edycja:
Daruuunia... jak bedziesz w tesco i by były, moze bys kupiła 2:-) przelałabym Ci pieniązki (+koszty przesyłki, ) i kiedys przy okazji bys mi go posłała... :confused:zeby nie robic problemu się nie spieszy, bo ja mam jeszcze ten mniejszy... ale jesli byłby to problem to... nie ma problemu;-)albo do Krakowa na wycieczke sie wybierzemy... ;)

Asiowo no pewnie, nie ma sprawy!!!!
Jutro jak tylko dam radę to pójdę/pojadę do tesco- zależy na którą Ł bedzie miał do roboty!
Dam znac oczywiście!

No to ja będą to kupię 2 od 12 miesięcy ;-)

Tylko z tego co pamiętam kolory były takie kakaowe ;-)
 
warto dziewczyny zaglądać też na ryneczki ja wczoraj byłam u siebie w szczecinie na takowym i kupiłam małemu pampersy takie bezfirmowe podróbka pampersów za 50 sztuk zapłaciłam 19.90 i są naprawde świetne bawełniane na rzepek niczym się nie różią od orginałów nie przeciekaja ja jestem mega zadowolona wszystkie rozmiary są w tej samej cenie i po 50 sztuk pakowane:tak::tak::tak: a i chusteczki pampersa tam kupiłam za 5 zł 72 szt:tak:
 
reklama
Do góry