reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, wyprzedaże, okazje cenowe dla naszych maluszków

patyk83

Czerwcowa mama'08
Dołączył(a)
6 Listopad 2007
Postów
677
Miasto
Ostrołęka
Wątek dla mam, które nie mają czasu latać po sklepach i wyszukiwać ciekawych ofert. Tu będziemy się dzielić informacjami o ciekawych promocjach/ ofertach na które się natkniemy.
Asortyment dowolny- pampersy , akcesoria ,ciuszki …..
W biedronce były body na długi rękaw 2sztuki za 8,99zł (o ile dobrze pamiętam) i rajstopki frotte za 5,99zł
 
reklama
Byłam dzisiaj w Carrefour i była wyprzedaż ubranek kupiłam 2 koplety bluzek ze spodniami jeden po 15 przeceniony z 50 -super i drugi za 10 i bluze z polarku za 10 przecenioną z 30.Także polecam:-)
 
A ja właśnie wróciłąm z Auchan i wyprzedaż dziecięcych ubranek. Ceny zaczynają się o 3 zł . Ja kupiłam polarek za 5 zł i bluzkę z długim rękawe też za 5 zł. Widziałam spodenki po 8 zł. Myśle że wszystko taniutkie.
 
Mój M był dziś w Smyku i kupił na wyprzedaży spodenki dla małego za 16 i 19 zł przecenione z 40.
 

Załączniki

  • Rotation of P1020022.jpg
    Rotation of P1020022.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 205
  • Rotation of P1020023.jpg
    Rotation of P1020023.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 200
Potwierdzam w Smyku są spore przeceny i juz były przed świętami. ja tam prezenty chrześniakom porobiłam. Super rzeczy mają.
 
W tesco też wyprzedaż ciuszków dziecięcych :tak: Pełno tanich sweterków i bluz od 10zł oraz kombinezony - za 20zł :tak: Ogroooomny wybór :-)
 
reklama
Do góry