reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE!!!!

Asik i Julia

sierpień 2007
Dołączył(a)
19 Luty 2006
Postów
100
Przejrzałam ten wątek i postanowiłam założyć nowy temat.

W Leclercu jest do 26 lutego promocja na gotowe jedzonka w słoiczkach Gerbera i Bobowity. Ja co prawda jeszcze wszystkiego nie daję ale termin mają do 2007 więc zakupiłam trochę zapasu...polecam :)

Piszcie dziwczyny o aktualnych promocjach na artykuły "dzidziowe"
 
reklama
w geancie podobno też są promocje dla dzieci, ja niestety nie mam geanta w pobliżu ale od czego jaest babcia która mieszka blisko hipermarketu ;D
 
Asik i Julia jak jeszcze nie dajesz to nie kupuj za dużo bo nie wiadomo czy dzidzia bedzie chciała jesc. Ja już podaje soczek jabłkowy i z jabłek i marchwi i z bobofruta Maciuś pije ze smakiem a z gerbera wypluł i mama musiała dopić. Ja kupuje po jednym słoiczku i jak widzę ze z tej firmy mu smakuje to mogę kupić więcej. Ale narazie pijemy własnie te dwa soczki i jeslismy deserek z jabłuszka z gerbera ktory Maciusiowi tez za bardzo nie smakował
 
Zgadzam się z Kundą... choć właściwie z Kasią chyba problemów mieć nie będę- zjada wszystko co się jej wkłada do buzi- byle nie przeszkadzać w obserwacji świata. Mam nawet wrażenie że lubi witaminki- jak przystawiam butleczkę odrazu otwiera dziobek ;D A co do zakupów- warto się przyjrzeć dziecku co robi, bo nie wszystkie dzieci np zainteresuje ta sama zabawka. Tak jak już pisałam np kupiłam dla niej matę która kompletnie się nie sparwdza, kasia nie lubi na niej leżeć, woli fotelik samochodowy choć bez zabawek bo może za mną wodzić wzrokiem. Dlatego też myślę też o kupnie leżaczka... ::)
 
Kunda pisze:
Asik i Julia jak jeszcze nie dajesz to nie kupuj za dużo bo nie wiadomo czy dzidzia bedzie chciała jesc. Ja już podaje soczek jabłkowy i z jabłek i marchwi i z bobofruta Maciuś pije ze smakiem a z gerbera wypluł i mama musiała dopić. Ja kupuje po jednym słoiczku i jak widzę ze z tej firmy mu smakuje to mogę kupić więcej. Ale narazie pijemy własnie te dwa soczki i jeslismy deserek z jabłuszka z gerbera ktory Maciusiowi tez za bardzo nie smakował

no właśnie ,jak mam zgadnąć co będzie lubiała ??? jak na razie pierś rządzi wszędzie i o każdej porze :)
 
Karolina nie zgadniesz co bedzie lubiła tu trzeba metody prób i błędów. Np mojemu maciowi smakuje soczek z jabłuszka z bobofruta a z gerbera nie wypije, choć i tak woli socze z marchewki i jabłuszka. Ja np pokupowałam przecierki różnych firm i Maciuś będzie musiał sobie wybrać ( narazie przecier z jabłuszka lub jabłuszka i marchewki )
 
karolinko Ty akurat masz jeszcze trochę czasu...bo zdaje się, że do 6 - go miesiąca nie musisz małej nic podawać oprócz piersi - a potem trzeba eksperymentować  ::)
 
reklama
madziunia pisze:
karolinko Ty akurat masz jeszcze trochę czasu...bo zdaje się, że do 6 - go miesiąca nie musisz małej nic podawać oprócz piersi - a potem trzeba eksperymentować ::)
No właśnie... brakuje mi tu ciebie madziunia ::) Ciągle prowadzę "wojnę podjazdową" z moją mamą która nie potrafi się pogodzić z myślą, że Ksia nie dostaje nic prócz mleka i każdy jej płacz interpretowany jest jak brak picia! ::)
 
Do góry