reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE!!!!

U nas w Poznaniu też jest Akpol, na ulicy Kraszewskiego, ceny mają dosyć przystępne.
 
reklama
Asik i Julia pisze:
W biedronce jest promocja na pieluszki DADA 3 paczki kosztują 47,99 :)
Bardzo lubię te pieluszki bo nie wylatuje z nich bokiem co zdażalo nam się w pampers i huggies :(
Że tak powiem dość droga ta promocja, też lubię Dady ale ostatnio kupiłam w promocji pampersy za 42 zł paczka 90 sztuk. A tu jest 96 sztuk za 47,99zł. Nie opłaca się.
 
Mi się opłacilo kupić bo porównałam ceny pojedyńczej paczki DADa ( 3 paczki po 18,95 =56,85 tak więc cena 47.99 jest dla mnie atrakcyjna) W moim rozmiarze jest pieluszek 108 w tym trzypaku więc tym bardziej byłam zadowolona. ;)
Nie kupuję pampersów bo wylatywało z nich bokiem. ;)
 
W Makro Cash And Carry jest tereaz promocja (trwa do 13 marca) na Bebiko 2 kosztuje 8.12 za kartonik. nie trzeba kupować w zgrzewkach tylko ile się chce.... :)
 
Asik jakbys chciała to teraz w Realu ma byc promocja przecierków Hippa po 2 zł z groszami
 
W Realu jest promocja na Huggiesy, paczka kosztuje niecałe 35zł (7-15kg 76sztuk), inne rozmiarówki też w tej cenie.
 
reklama
Wkurzyłam się, specjalnie pojechaliśmy dzisiaj do Reala po te Huggiesy i były owszem po 35 zł ale 52 sztuki w opakowaniu. To po jaką cholerę, za przeproszeniem, w ulotce pisze że jest tam 76 sztuk. Kupiłam bo i tak mi się już kończą Pampersy a zawsze na noc daję takie chłonniejsze pieluchy, Dady są dobre za dnia. :mad:
 
Do góry