reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE!!!!

reklama
dziś dostałam przesyłkę reklamową z nestle... Kaszka ryżowa z bananami, Misiowy ogródek- groszek i marchewka, i łyżeczka plastikowa . Zobaczymy czy Kamilkowi kaszki Neste przypadną do gustu, bo te co dostał z BoboVity to zjadł ze smakiem, a potem mu kupiłam z BoboVity ryżową to pluł nią na cąłą kuchnię ;D ;D ;D ;D
 
dziewczyny nie wiem czy wiecie ale z nestle kaszek jest fajna promocja :) trzeba zbierać kody i wymieniać na naprawdę fajne nagrody! ja pełno kodów dostałam od mojego męża koleżanki z pracy,bo ja w ogóle tego nie używam a ona wyczerpała limit ;) i wybieram właśnie coś fajnego :)
 
Karolinko, a cóż tam można wygrać? Bo ja jeszcze kaszek nie podaję, ale mam zamiar zacząć i może właśnie Nestle, bo takie też pije mleko modyfikowane

W Realu mają promocję Hippa i soczki są za 2,09, obiadki  i deserki też tańsze
 
reklama
Do góry