reklama

Promocje

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez lil kate, 7 Maj 2007.

1. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

tak sobie pomyslalam z mozemy wymieniac sie info gdzie sa aktualnie promocje (duze sieci we wszystkich miastach) na pieluchym chustezki itp. bo w sumie na to idzie najwiecej pieniedzy:tak:

ja ostatnio kupilam 4 paczki chusteczek Happy za 14 zl w rossmannie. jak do tej pory uzywalam glownie nivejki, ale te tez sa super. na pewno 100 razy lepsze niz dzidziusie :tak:i super pachna :tak:

2. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

:-) właśnie mnie ciekawi cenna happy midi bo u mnie między tesco a carfurem ( jakoś tak ta nazwa brzmi;-)) jest różnica 10 zł :eek: w jednym są do 42 a w drugim po 32 :eek: więc sama nie wiem po ile są normalnie :confused: :confused:

3. reklama
  4. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Lil kate, a te chusteczki Happy to są nawilżone kremem czy lotionem? Bo ja cały czas używam Nivea Creme i jestem nimi zachwycona.

Do tej pory już używałam innych i różne mam odczucia:
    - zadowolona byłam z Nivejki z lotionem i Bobini
    - nie zadawalały mnie: Pampers i Tesco
    Te Bobini mają dodatkowo takie plastikowe zamknięcie, więc nie trzeba do niego używać pudełka - kupiłam je na wszelkie wyjścia z domu.

Żadne z powyższych nie dorównują Nivejce Creme - ale kosztuje dość sporo, bo w promocji 1 opakowanie wychodzi po 6-7 zł.

5. Kasiad

Co do Pampersów to obliczyłam, że bardziej się opłaca JumboPack niż MegaPack, choc w tej drugiej jest więcej pieluch. Ja zawsze dzielę cenę opakowania przez sztuki i wtedy wiem po ile wypada 1 sztuka. Mi się udawało do tej pory kupić Pampersy 3 po 55 gr za sztukę.

6. lil kate

Kasia, sa nawilzone lotionem (te happy) ale nie sa za bardzo mokre, jak to ma miejsce przy dzidziusiach (wedlug mnie najgorsze chusteczki na rynku:nerd:)

no i w tej promocji wychodza po 3,50 za opakowanie 72 sztuki :tak:

w realu maz kupil zestaw 8 paczek nivea soft cream za 29,90 (promocja 10 lat real) i faktycznie my najczesciej ich uzywamy.

ale jak ktos lubi nivea sensitive to polecam bardzo chusteczki z rosmana baby dream. sa identyczne jak nivea sensitive, a kosztuja ok 4,50 za paczke 72 szt.:tak:

a chusteczek pamersa nie uzywalam jeszcze bo mi kolesanka odradzila.

moja siostra pracuje w rosmanie, weic czasem dostaje ich zapas :tak:

7. lil kate

a tak z ciekawosci, ile opakowan chusteczek zuzywacie w ciagu tygodnia? bo ja ok 4.

8. Kasiad

Lil kate w ciągu tygodnia zużywasz 4 opakowania chusteczek?? To starsznie dużo, bo ja 1 opakowanie na tydzień.

9. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

:eek: hmm ja chyba około 3 opakowań

10. reklama
  11. Joasiek

Joasiek Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Ja też zużywam 1 opakowanie chusteczek na tydzień. A najczęściej kupuję Pampers Sensitive, bardzo mi odpowiadają, ostatnio w promocji wyszło 5,75zł za paczkę, więc cena jak dla mnie znośna. Ale muszę spróbować tych chusteczek Happy skoro takie tanie i dobre :happy: Tylko że do Rossmana mi nie po drodze...
    Dzidziusiowe chusteczki faktycznie są do dupy... tfu! do kitu chciałam napisać ;-) Wyciągają się po kilka sztuk z paczki i wg mnie okropnie się kleją.
    Wypatrzyłam że teraz w Tesco jest promocja na pieluchy Happy Big Pack i na chusteczki Nivea Baby, ale dostępność promocji musiałybyście już sobie dla swojego sklepu sprawdzić na stronie Tesco :happy:

12. irtasia27

irtasia27 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

Ja zuzywam okolo 1 paczke na tydzien:tak: , uzywam pampers i to roznych bo jest ich chyba ze 4 rodzaje tylko jedne z nich mi nieodpowiadaja za 6 paczek po 72 szt. dalam okolo 8 euro z promocji a teraz kupie z penatena (tez sa dobre ) w promocji za 7,77 za 6 paczek:tak:

Poleć forum