reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

reklama
Witam, 16 listopada 2008 urodziłam chłopczyka Bartoszka. W szpitalu dostałam Niebieskie pudełeczko Skarb malucha oraz te drugie, którego nazwy nie pamiętam :(

Mam pytanie do mam. W pudełeczku znajdowała się ulotka Instytutu Pampers. Taka zielona książeczka, w której był jeden pampers i kilka chusteczek. Mam prośbę do mam, które posiadają taką książeczkę, czy by mogły zobaczyć czy nie mają w niej wierszyków dotyczących kąpieli, na dobranoc. Wiem, że w niej były, ale ja swoją ulotkę zapodziałam i nie mogę sobie przypomnieć treści tych wierszyków. Byłabym bardzo wdzięczna za napisanie treści tych rymowanek. Proszę, poszukajcie!

GG: 2862607
 
My rodziłyśmy 2 lata temu i wątpię by któraś z nas to miała:no:.Moze poszukaj u mam z 2009 lub końca 2008?:dry:
 
Ok poszukam, ale większość ignoruje, tak jak patrz :) szkoda.

Pozdrawiam
Nie sądzę, żeby to było ignorowanie :no: Wątpię, żeby ktokolwiek takie rzeczy trzymał przez 2 lata, ja już dawno nie mam tych materiałów. Nasze dzieci już w większości przypadków nie korzystają z pieluch.
Ale mamy, które niedawno rodziły, mogą je jeszcze mieć, więc tam łatwiej Ci będzie o odzew :tak:
Możesz poza tym napisać do Pampersa bezpośrednio (może przez ich stronę??), może Ci coś takiego podeślą.
 
Ostatnia edycja:
Pisałam do Pampersa, ale nie trzymają tych materiałów i nie mogą mi ich przesłać, a nowe mamy są tak zachwycone swoimi maleństwami, że raczej wolą się wypowiadać o tym jak maluszek się rozwija, choruje i wogóle... ale mniejsza w to. Zrozumiałe
 
w carefurze tylko w ten weekend jumbo pampersy plus chusteczki za 44,99a opakowania economy plus dwie ukladanki po 37,99
 
reklama
Do góry