reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

reklama
Od 2 stycznia w biedronce rajstopy dziecięce i niemowlece frotte za 5.90.:tak:Musze sie wybrac,bo u nas ciągle brak.:tak:
 
Dzięki Rozalka, chętnie się wybiorę, bo u mnie też ciągle za mało rajstop. Te które mam to chyba się kurczą, bo co rusz jakąś parę muszę odkładać :dry:
 
W Makro Bebiko za niecałe 10 zł i duże herbatki Hippa (400g) też :tak:
Kupiłam mały zapas Bebika 3 i 4 :tak:

W Tesco też spore wyprzedaże w ciuchach dla dzieci, ale to pewnie w każdym markecie.
W każdym razie kupiłam Oliwce takie grube skarpetki jak wełniane po 4,20 za dwupak (czyli para wyszła po 2,20).
 
Ostatnia edycja:
50szt dzis kupiłam w NETTO po 1,99 29 szt było ostatnich. ale mam jeszcze troche czasu aby dokupic reszte.
 
reklama
Byłam dziś z rana na zakupach i zetpolki w carfurze od 3-8zł zależy jakie:tak:

ja kupiłam 3 pary 24-25-26 :sorry2: po 3zł bo były najlepsze na rzepy wiec te Emilka najłatwiej założy

kurtki i kombinezony po 10zł i kupiłam kurtkę ;-)
 
Do góry