reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

lil kate

Mama lutowa'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2006
Postów
2 225
Miasto
łódź
tak sobie pomyslalam z mozemy wymieniac sie info gdzie sa aktualnie promocje (duze sieci we wszystkich miastach) na pieluchym chustezki itp. bo w sumie na to idzie najwiecej pieniedzy:tak:

ja ostatnio kupilam 4 paczki chusteczek Happy za 14 zl w rossmannie. jak do tej pory uzywalam glownie nivejki, ale te tez sa super. na pewno 100 razy lepsze niz dzidziusie :tak:i super pachna :tak:
 
reklama
:-) właśnie mnie ciekawi cenna happy midi bo u mnie między tesco a carfurem ( jakoś tak ta nazwa brzmi;-)) jest różnica 10 zł :eek: w jednym są do 42 a w drugim po 32 :eek: więc sama nie wiem po ile są normalnie :confused: :confused:
 
Lil kate, a te chusteczki Happy to są nawilżone kremem czy lotionem? Bo ja cały czas używam Nivea Creme i jestem nimi zachwycona.

Do tej pory już używałam innych i różne mam odczucia:
- zadowolona byłam z Nivejki z lotionem i Bobini
- nie zadawalały mnie: Pampers i Tesco
Te Bobini mają dodatkowo takie plastikowe zamknięcie, więc nie trzeba do niego używać pudełka - kupiłam je na wszelkie wyjścia z domu.

Żadne z powyższych nie dorównują Nivejce Creme - ale kosztuje dość sporo, bo w promocji 1 opakowanie wychodzi po 6-7 zł.
 
Co do Pampersów to obliczyłam, że bardziej się opłaca JumboPack niż MegaPack, choc w tej drugiej jest więcej pieluch. Ja zawsze dzielę cenę opakowania przez sztuki i wtedy wiem po ile wypada 1 sztuka. Mi się udawało do tej pory kupić Pampersy 3 po 55 gr za sztukę.
 
Kasia, sa nawilzone lotionem (te happy) ale nie sa za bardzo mokre, jak to ma miejsce przy dzidziusiach (wedlug mnie najgorsze chusteczki na rynku:nerd:)

no i w tej promocji wychodza po 3,50 za opakowanie 72 sztuki :tak:

w realu maz kupil zestaw 8 paczek nivea soft cream za 29,90 (promocja 10 lat real) i faktycznie my najczesciej ich uzywamy.

ale jak ktos lubi nivea sensitive to polecam bardzo chusteczki z rosmana baby dream. sa identyczne jak nivea sensitive, a kosztuja ok 4,50 za paczke 72 szt.:tak:

a chusteczek pamersa nie uzywalam jeszcze bo mi kolesanka odradzila.

moja siostra pracuje w rosmanie, weic czasem dostaje ich zapas :tak:
 
Lil kate w ciągu tygodnia zużywasz 4 opakowania chusteczek?? To starsznie dużo, bo ja 1 opakowanie na tydzień.
 
Ja też zużywam 1 opakowanie chusteczek na tydzień. A najczęściej kupuję Pampers Sensitive, bardzo mi odpowiadają, ostatnio w promocji wyszło 5,75zł za paczkę, więc cena jak dla mnie znośna. Ale muszę spróbować tych chusteczek Happy skoro takie tanie i dobre :happy: Tylko że do Rossmana mi nie po drodze...
Dzidziusiowe chusteczki faktycznie są do dupy... tfu! do kitu chciałam napisać ;-) Wyciągają się po kilka sztuk z paczki i wg mnie okropnie się kleją.
Wypatrzyłam że teraz w Tesco jest promocja na pieluchy Happy Big Pack i na chusteczki Nivea Baby, ale dostępność promocji musiałybyście już sobie dla swojego sklepu sprawdzić na stronie Tesco :happy:
 
reklama
Ja zuzywam okolo 1 paczke na tydzien:tak: , uzywam pampers i to roznych bo jest ich chyba ze 4 rodzaje tylko jedne z nich mi nieodpowiadaja za 6 paczek po 72 szt. dalam okolo 8 euro z promocji a teraz kupie z penatena (tez sa dobre ) w promocji za 7,77 za 6 paczek:tak:
 
Do góry