reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

nie wiem czy ktoś kupuje takie mleko

ale w tesco od 20.11
bebilon junior 39,99 ale z kaszką bebilon bez tej kaszki droższe ;-)

dzisiaj w Tesco Bebilon 3 (czyli junior własnie) za 35, 20 kupiłam:tak::tak::tak::tak::tak: a poza tym nigdy droższego niż 39,99 nie widziałam:no::no: a Szymek jest na tym mleku od urodzenia:tak:

najtańszy bebilon jest zawsze w Rossmanie bo bez promocji 37 kosztuje:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dla puzlomaniaków :-D w poniedziałek w Lidlu po 9,90zł drewniane.

wczoraj tam kupilam takie foremki do smazenia jajek sadzonych i jedna mi się juz rozwalila. musze dzis wymienić bo mam w planie usmażyć dziś fikuśne naleśniki.
 
a jak z jakością tych zdjęć z auchana? Mam takie zaległości w wywoływaniu zdjęć, że hej. Wszystko w kompie i na płytach. Pora przed świętami trochę na papier "przelać". Dziadkowie nie mogą sie od nas doczekać zdjęć, bo zawsze nie ma czasu, albo jakieś inne ale :(
 
Ostatnia edycja:
a jak z jakością tych zdjęć z auchana? Mam takie zaległości w wywoływaniu zdjęć, że hej. Wszystko w kompie i na płytach. Pora przed świętami trochę na papier "przelać". Dziadkowie nie mogą sie od nas doczekać zdjęć, bo zawsze nie ma czasu, albo jakieś inne ale :(

My jesteśmy zadowoleni.:tak:
Ale na próbę mozna kilka wywołać i sie przekonac.:tak:
 
tylko ja ma daleko do Auchan:sorry: a tak moge odebrać w Galerii Tesco, do której mam bliziutko:-)
kiedys zamówiłam odbitki w Tesco, jakość była ok, może troszke gorsza od tych z fotojokera, ale minimalnie
 
reklama
Do góry