reklama

Promocjones skleponess:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2010' rozpoczęty przez morka, 19 Maj 2010.

1. morka

morka Fanka BB :)

W związku z tym że mam małe podparcie zakładam mój pierwszy wątek. Czuję się jak dziewica:biggrin2: Jak go usuniecie to trudno aczkolwiek sądzę że dla dziewczyn które walczą o przetrwanie wątek się sprzyda:tak: Natchęła mniem Jolcia:biggrin2: (muszę się z nią skontaktować i będzie redagować dział:tak:)Uprzejmie proszę na wątku klepać produkt i cenę:tak: Jeśli udało się Wam kupić coś tanio podzielcie się tym ( niekoniecznie tym co kupiłyście:-D). Dajcie linka , podajcie sklep. No co będę babom tłumaczyć o co chodzi z promocjami??? No dla Was to oczywiste:biggrin2:
    Także ja piszę raz jeszcze od jutra w Realllosss promocjone pieluchos Happy-34,90 zł

PS AŻ się boję że mnie wygwizdacie za ten wątek:szok::biggrin2:
    Także klepcie ile wlezie może nam w kieszeniach co zostanie:-)

2. Kaja_10

Kaja_10 Fanka BB :)

morka - gratuluję ci własnego wątku! :-D:-D:-D FANFARY!!

Ninijeszym donoszę, że od 25 maja w sieci Lidl oferta dla dzieci w tym promocja na PAMPERS ale nie wiem ile będzie kosztować bo rozwiklać nie umiem z gazetki o co chodzi - może Jolcia pomoże. :-D

3. reklama
  4. agagsm

agagsm Mama Misi i Mikiego

Kaja pomogę Ci dobra koleżanko - bo gazetki Lidla mam niejako na stole, bo mam w domu wielbiciela wszystkiego co niemieckie, w tym Lidla:)
    Pampki w opakowaniu jumbo pack (przy 4 to jest 70 sztukos) kosztować mają 44,99 - w tejże cenie gratisos chusteczki Pampers Fresh.
    Ale tam wogóle kilka rzeczy w promo będzie - kaszki siakieś mlezno-ryżowe, słoiczki.

Morka: adjos los bomberos - gratulejszyn dziewiczego wątku ;)

Ostatnia edycja: 19 Maj 2010
  5. sylwia100

sylwia100 Fanka BB :)

Choleros ,a u nos lida ni ma

6. Kaja_10

agagsm - dzięki bom już chciała pojedyncze sztuki mnożyć, na co oni cene 1 szt podaja? Pojąc nie mogę ;)

7. agagsm

agagsm Mama Misi i Mikiego

Dla takich wielbłądów jak ja:) bo ja chodzę potem z komórką w ręku i wyliczam ile mnie jeden pampers kosztuje i czy mi się opłaca w sklepie czy przez allegro heheh
    A jak mi napiszą w gazetce to przynajmniej komórke mogę schowac do kieszeni;)

8. Kaja_10

ahaaaaa.. :-D:-D

9. rox

rox ruda zołza

Hłiiiit matetingowy !!!!!!!!

10. reklama
  11. Maliina

Maliina Moderator

jestem ciekawa czy tak owe beda! bo juz kiedys rzucili taka promocje i w moim miescie ich niesttey nie bylo gdyz nie dojechaly!
    w biedronce sa nedrogie pampersy! nie wiem jak u was u mnie Huggies premium 4 (72szt) kosztuja 39.99

12. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

Uczę się od was nowego języka :-Dwiec w razie co proszę mnie poprawić ;-)

W auchanooos ;-)happy 32,99+ chusteczki nawilżane ;-)ale od kiedy do kiedy to nie wyczytałam :sorry2:

Poleć forum