reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

morka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2009
Postów
1 349
W związku z tym że mam małe podparcie zakładam mój pierwszy wątek. Czuję się jak dziewica:biggrin2: Jak go usuniecie to trudno aczkolwiek sądzę że dla dziewczyn które walczą o przetrwanie wątek się sprzyda:tak: Natchęła mniem Jolcia:biggrin2: (muszę się z nią skontaktować i będzie redagować dział:tak:)Uprzejmie proszę na wątku klepać produkt i cenę:tak: Jeśli udało się Wam kupić coś tanio podzielcie się tym ( niekoniecznie tym co kupiłyście:-D). Dajcie linka , podajcie sklep. No co będę babom tłumaczyć o co chodzi z promocjami??? No dla Was to oczywiste:biggrin2:
Także ja piszę raz jeszcze od jutra w Realllosss promocjone pieluchos Happy-34,90 zł

PS AŻ się boję że mnie wygwizdacie za ten wątek:szok::biggrin2:
Także klepcie ile wlezie może nam w kieszeniach co zostanie:-)
 
reklama
morka - gratuluję ci własnego wątku! :-D:-D:-D FANFARY!!

Ninijeszym donoszę, że od 25 maja w sieci Lidl oferta dla dzieci w tym promocja na PAMPERS ale nie wiem ile będzie kosztować bo rozwiklać nie umiem z gazetki o co chodzi - może Jolcia pomoże. :-D
 
Kaja pomogę Ci dobra koleżanko - bo gazetki Lidla mam niejako na stole, bo mam w domu wielbiciela wszystkiego co niemieckie, w tym Lidla:)
Pampki w opakowaniu jumbo pack (przy 4 to jest 70 sztukos) kosztować mają 44,99 - w tejże cenie gratisos chusteczki Pampers Fresh.
Ale tam wogóle kilka rzeczy w promo będzie - kaszki siakieś mlezno-ryżowe, słoiczki.


Morka: adjos los bomberos - gratulejszyn dziewiczego wątku ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
agagsm - dzięki bom już chciała pojedyncze sztuki mnożyć, na co oni cene 1 szt podaja? Pojąc nie mogę ;)
 
agagsm - dzięki bom już chciała pojedyncze sztuki mnożyć, na co oni cene 1 szt podaja? Pojąc nie mogę ;)
Dla takich wielbłądów jak ja:) bo ja chodzę potem z komórką w ręku i wyliczam ile mnie jeden pampers kosztuje i czy mi się opłaca w sklepie czy przez allegro heheh
A jak mi napiszą w gazetce to przynajmniej komórke mogę schowac do kieszeni;)
 
Dla takich wielbłądów jak ja:) bo ja chodzę potem z komórką w ręku i wyliczam ile mnie jeden pampers kosztuje i czy mi się opłaca w sklepie czy przez allegro heheh
A jak mi napiszą w gazetce to przynajmniej komórke mogę schowac do kieszeni;)
ahaaaaa.. :-D:-D
 
Kaja pomogę Ci dobra koleżanko - bo gazetki Lidla mam niejako na stole, bo mam w domu wielbiciela wszystkiego co niemieckie, w tym Lidla:)
Pampki w opakowaniu jumbo pack (przy 4 to jest 70 sztukos) kosztować mają 44,99 - w tejże cenie gratisos chusteczki Pampers Fresh.
Ale tam wogóle kilka rzeczy w promo będzie - kaszki siakieś mlezno-ryżowe, słoiczki.


Morka: adjos los bomberos - gratulejszyn dziewiczego wątku ;)

jestem ciekawa czy tak owe beda! bo juz kiedys rzucili taka promocje i w moim miescie ich niesttey nie bylo gdyz nie dojechaly!
w biedronce sa nedrogie pampersy! nie wiem jak u was u mnie Huggies premium 4 (72szt) kosztuja 39.99
 
reklama
Uczę się od was nowego języka :-Dwiec w razie co proszę mnie poprawić ;-)

W auchanooos ;-)happy 32,99+ chusteczki nawilżane ;-)ale od kiedy do kiedy to nie wyczytałam :sorry2:
 
Do góry