reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

Dziewczyny, rzadko się wypowiadam (właściwie wcale:)), ale podczytuję i wiele razy skorzystałam z okazji, które polecałyście. Chcąc się odwdzięczyć informuję: w Biedronce wyprzedaż, i tak m. in.:
- ślimak smakosz klocków za 30zł
- klocki drewniane - 30zł
- lego duplo - 30zł
- kolejka elektryczna - 50zł
- ogromne ciężarówy firmy Wader - 30zł
- parking 3D firmy Wader - 30zł
- nawilżacze powietrza Clarus - 50zł
 
reklama
tak tak Astrid ja własnie kupuje z tego sklepu BliżejCiebie, mają swoja strone i=nternetowa i na allegro tez sprzedają
ja zawsze zamawiam odrazu 4 paczki, płacze 145 zł i mam przesyłke za free a i zawsze jakieś husteczki dorzucą w gratisie :-) a w sklepach sa srednio po 50 zł ! wiec jak tutaj za 36 to według mnie super ! :-)
 
MARI_ANNA dzieki za link tez skorzystałam i juz do mnie jedzie, zobacze czy sa takie dobre jak piszecie. Ja z hagisów byłam zadowolona bo mają szerszy pas do zapiecia a moja J ma duzy brzyszek i pampki jej sie wrzynały albo zjeżdzały pod brzuszek hihihihi. Jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam.
 
MARI_ANNA dzieki za link tez skorzystałam i juz do mnie jedzie, zobacze czy sa takie dobre jak piszecie. Ja z hagisów byłam zadowolona bo mają szerszy pas do zapiecia a moja J ma duzy brzyszek i pampki jej sie wrzynały albo zjeżdzały pod brzuszek hihihihi. Jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam.

To mam nadzieję, że będą Wam pasowały, bo musiałaś dużą ilość zamówić.
 
dziewczyny byłam wczoraj w deichmannie i jest promocja na buty dla maluchów z elefaneten takie trzewiki kosztuja 59 zł a kosztowały 119zł i jeszcze kilka par było z obniżka
 
dziewczyny byłam wczoraj w deichmannie i jest promocja na buty dla maluchów z elefaneten takie trzewiki kosztuja 59 zł a kosztowały 119zł i jeszcze kilka par było z obniżka

Przy okazji w Bartku też są promocje - nam się udało kupić super butki na wiosnę za 67 zeta i naprawdę i ładne i dobre:)
 
mam juz pieluszki w domu, sa super mieciutkie i fajowy obrazek J az go pocałowała hihihihi jeszcze jaz dzieki, bede czesciej tu zaglądac i zgapiac róznosci od was kobitki- no i jak sama cos super wypatrze tez sie oczywiscie podziele.
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję namiarów na jakąś promocję pieluch, ale nie w Realu, bo mam w drugiej części miasta i więcej na paliwo wydam, niż zaoszczędzę na pieluchach.
W normalnych cenach nie będę kupować, bo chyba producenci poszaleli, by płacić grubo powyżej 50 zł za paczkę, już prędzej do Biedronki po Dada pójdę.
 
Do góry