reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

Ja dzisiaj łaziłam po sklepach i szukałam i powiem Ci szczerze, że kiepściutko. Ostatecznie kupiłam właśnie w realu i teraz żałuję, bo kilka godzin później byłam w tesco i tam znalazłam coś fajnego-mega giga (czy jakoś tak)opakowanie pampersów za 99 z groszami (w rozmiarze 5 były aż 132 sztuki, więc naprawdę sporo. Ostatnio coś podobnego wyczaiłam w carrefourze, ale już nie ma. 4+ 120szt za 89,99 kupiłam)Tak więc polecam tesco. Sama tak w tygodniu skoczę-mam nadzieję, że jeszcze będą.


W 5.10.15 widziałam dziś obniżkę nawet o 77%. Bluzeczki już za 9,99 były.


No i w Bartku cały czas obniżki nawet o 50%. My tam też kupiliśmy zimowe butki za niecałe 100zł.
 
reklama
W kalafiorze nie ma promocji - dzisiaj w ogóle bym się u nich nacięła. Stał stand z informacją o promocji i ceną 55,58 - w folii były zapakowane dwie jumbo packi. Myślałam że za te dwie paki zapłace te 55 pln. Ale coś mnie podkusiło i jak podeszłam do kasy to poprosiłam o sprawdzenie na kasie (w czytniku wyskakiwał błąd). Musiał przyjść kierownik. Jak przyszedł to stwierdził że jakiś błąd jest i te 55 z groszami jest za jedną paką i nie wie dlaczego są pakowane po 2...
 
czechow- tak się właśnie zwykłego konsumenta nabija w butelkę :) Też się nie raz na takie coś nacięłam. Ale ja zawsze rezygnuje przy kasie jeśli widze,ze cena nie jest zgodna z tą na metce..
 
Topoleczka - wielkie dzięki za info,może pojadę właśnie do Tesco, tylko my używamy rozmiaru 4+, którego nigdy tam nie widziałam w promocji. Może więc kupię 5, tylko czy nie będą za duże?
 
Dziękujemy bardzo za info, szkoda tylko, że w Lidlu w promocji nigdy nie ma rozmiaru 4+.

Byłam wczoraj w Biedronce i skusiłam się na Huggiesy, duże opakowanie 87 sztuk w cenie 36 złotych, a ponieważ te pieluszki są dość duże to spokojnie mogłam kupić rozmiar 4. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona, bo rok temu próbowałam tych pieluch i nie pasowały na sylwetkę Maksia (obciskały nóżki), to teraz są ok i 41 groszy za sztukę to też atrakcyjna cena i chyba jutro wyślę M. po drugi karton.

I czekam, że w końcu gdzieś pojawią się te pampki 4+ w promocji.
 
reklama
dziewczyny wiem że używacie glównie pampków a ostatnio tych flexi ale ja i tak wam napisze:-)w biedronce kupiłam pieluszki dada premium to takie nowe i sa naprawde super miękkie elastyczne cienkie takie jak pampki az bylam w szoku.Wcześniejsze dada były jak huggisy sztywne a te nowe sa super i kosztuja 28 zł za 54 sztuki wiec sie opłaca:-)
 
Do góry