reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proosze pomuzcie mi !!!!

Dołączył(a)
20 Sierpień 2010
Postów
6
Hej wszytkim odrazu moze zaczne zrobilem se tatuaz i pozrobieniu zle sie czuje mialem obiawy na hiv ale zrobilem test i nic nie mam tez zrobilem na zultaczke typu a,b,c, i na klymadie tez zrobilem i negatywny mialem wynik i mam problem z oczami mi sie zaczol kiedy ten tatuaz zrobilem po paru dniach ale moze zlapalem ta chorobe toskoplazmowa igla nie byla wyczyszczona dokladnie moze jakiez zaraski na igle jak wy to oceniacie jestem caly czas slaby prosze o OTP DZIENKI
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamisia zazy nie prosił o komentarz dotyczace poprawności jezykowej , stylistycznej , czy ortograficznej :/

proponuje Ci chlopie isc po prostu do lekarza, moze dermatolg cos zaradzi. zrobią Ci komplet badań , bo gdybać nie ma co
 
a są jakieś objawy hiv po paru dniach od zarażenia się :dry:
koleżanka ma rację idź do drematologa i tyle
ciekawe w jakim miejscu robiłeś ten tatuaż,że igła nie była wyczyszczona :dry:
 
ale jaka mialas sytulacje zarazenia ale nie ma objawow po paru dniach nie martw sie to psihika tak robi odradzam nie czytaj w necie o hive bo tak sie wkrecisz tak jak ja ale zrobilem test i - munus ja zrobilem tatuaz na karku stylu bardzo wam dzenkuje aneczka jak masz jakies pytanie to pytaj tylko nie czytaj w necie o hiv
 
Ostatnia edycja:
ale ja się ciebie pytam jakie miałeś objawy hiv po paru dniach.Ja się nie mam o co martwic ;-)
zresztą już dwa razy testy miałam robione,ale je po prostu miałam zrobic ;-)
 
reklama
prawie wszystkie ale czemu mam mruczki w oczach i nie moge czasami spac bo slysze jak mi serce bije mocno nigdy tak nie mialem podzro aneczka:)
 
Do góry