reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

propozycja dla wierzących rodziców (wyznania katolickiego)

Dołączył(a)
16 Luty 2007
Postów
13
Miasto
Warszawa / Legionowo
Ostatnio dowiedziałam się i zostałam zaproszona do bardzo ciekawej inicjatywy - stworzenia róży różańcowej. Polega to na stworzeniu kręgu 20 osób-rodziców, którzy codziennie w domu modlą się 1 tajemnicę różańca w intencji swoich dzieci i pozostałych dzieci z danej róży. Co miesiąc następuje zmiana tajemnic. Więcej informacji można znaleźć na stronie: wwww.rozaniecrodzicow.pl Dla mnie osobiście to taka trochę motywacja do tego aby codziennie wspólnie z mężem odmawiać różaniec, bo często po prostu jakoś brakuje na to czasu (bywa to na zasadzie - każdy sobie....). A dla dzieci to też piękny przykład jak widzą gdy rodzice modlą się wspólnie.

Obecnie zawiązujemy kolejną różę, więc jeśli ktoś chciałby do nas dołączyć to serdecznie zapraszamy :-) zgłoszenia proszę do mnie mailowo: luiza_b(a)interia.pl
 
reklama
Do góry