reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje forumowych zmian

Mnie też go kiedyś brakowało (humor). No ale jedno słowo i jest z powrotem.
A wątków mamy od groma a i tak o wszystkim (zakupach, lekarzu, kosmetkach itp) piszemy w głównym.

dokładnie - kiedys nawet chciałam przenosić - ale przeciez raz zostało powiedziane , ze co w głównym ktos napisze to niech w głównym zostanie - ps. tab - humor trafił do archiwum - bo nikt w nim się nie udzielał - a ja może zbyt gorliwie potraktowłam swoja chyba obietnice ,że jak cos nie bedzie używane przez dłuzszy czas - to trafi do archiwum:) ...a ja tez oczywiście jestem za tym - by był to najbardziej oblegany wątek i słusznie ,że wrócił:-)
 
reklama
ja mam jeszcze taka propozycję, aby wątek z fotkami był bez komentarzy- ale to już zostawiam pod dyskusję, bo trzeba by troszkę usunąć;) - ale za to było by przejrzyściej :tak:co Wy na to:confused:
 
Witam

ponieważ w najbliższym czasie planuję mniejsze udzielanie się na forum(uff:-D) - będę chciała zrezygnować z funkcji moderatora - nie chcę Ewki zostawiać samej, więc może zanim napiszę do administracji - zaproponujcie kandydatury:-) miłego dzionka:-)
 
Do góry