reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje forumowych zmian

w zakładce Grupy jest stworzona grupa "Lutówki", tam trzeba wejść i wysłać wiadomość do którejś z dziewczyn, nie pamiętam tylko której
 
reklama
Tab - ten wątek z urodzinami to właśnie o taką gorącą linie mi chodziło - tylko informacje bez komentarzy i gratulacji :))) a lista jest ekstra - tam gdzie jesteśmy zapisane z terminami porodu też będą rozpakowane - super vikiigus ;-)
Jak jest za dużo wątków to się forum staje mało czytelne ( ja kiedyś należałam do grudniówek 2005 i tam miałyśmy ok 8 wątków i każdy nowy był konsultowany z resztą - dzięki temu było czyściutko i każdy wiedział gdzie zajrzeć jak coś potrzebował
Przyznam szczerze tylko się nie gniewajcie tu jest ich dla mnie conajmniej o połowe za dużo - wiele z nich można by połączyć i byłoby czytelniej - noe ale to nie moja sprawa tak tylko chciałąm nadmienić - mam nadzieje ze się nie pogniewacie za ten komentarz :zawstydzona/y::sorry::-)

Lizzy chyba samemu się nie wpisuje na ten wątek z listą bez komentarzy - tylko moderatorki edytują swoje posty zeby nie było balaganu;-) - ale się porządkowa zrobiłam - masakra :-D:-D:-D

Dziewczyny a tak sobie pomyślałąm jeszcze moze by tytuł tego wątku zmienić - i zostawić lista lutowych mamuś - bez komentarzy co myślicie ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przyznam szczerze tylko się nie gniewajcie tu jest ich dla mnie conajmniej o połowe za dużo - wiele z nich można by połączyć i byłoby czytelniej - noe ale to nie moja sprawa tak tylko chciałąm nadmienić - mam nadzieje ze się nie pogniewacie za ten komentarz :zawstydzona/y::sorry::-)

Lizzy chyba samemu się nie wpisuje na ten wątek z listą bez komentarzy - tylko moderatorki edytują swoje posty zeby nie było balaganu;-) - ale się porządkowa zrobiłam - masakra :-D:-D:-D


popieram,za dużo wątków,te do 3,4 stron mozna popodłączać.Linkownia też może byc z poradami,o porodach moze być i w głownym wątku...
 
o widze ze tu powinnam chyba napisać to wszystko co na ogólnym no ale moze juz nie bede powtarzać bo i tak się chyba trochę rozpędziłam :zawstydzona/y:
 
Jeśli by wam się pomysł spodobał połączenia - to ja bym proponowała wszystkie wątki o zakupach połaczyć - wydaje mi się ze kosmetyki mogą swobodnie być wpisywane tam gdzie mebelki itd itp
Zresztą jak byłybyście zainteresowane to zerkne na grudzien i moge doradzić bo naprawde to bardzo ułatwiało forumowanie tym bardziej ze niektore wątki staną się za chwilę nieaktualne ale to w sumie mozemy potem je pokleić - zrobić np jakieś archiwum i tam wkleic wszystko to co dotyczy ciąży - jak juz się oczywiście wszystkie rozpakują :)

A tak w innym temacie to tez mi się dziś brzuch znacznie częściej napina niz ostatnio - moze teraz tak juz bedzie im blizej tym czesciej
 
Ostatnia edycja:
Przeniosłam tych kilka postów z wątku głównego.
Co do tytułu listy lutowych mamuś też juz dawno miałąm ochotę dopisac bez komentarzy, zaraz to zrobię.

Nie wiem jak rozwiązać sprawę wątku gratulacyjnego i gorącej linii. Pasowałoby mieć oba, żeby ważne SMSy nam nie uciekły wśród gratulacji. Może zróbmy tak, że utworzymy teraz jeszcze jeden wątek z gorącą linią, a potem jak się już wszystkie mamusie rozpakują, to połączymy z wątkiem gratulacyjnym i odkleimy, ew. damy do naszego archiwum (na samej górze) bo nie będzie nam już potrzebny. Co wy na to? Jakieś inne pomysły? Wiem, że najlepiej pisze się gratulacje zaraz po informacji, ale boję się, że w ten sposób moze nam jakaś ważna informacja nieopatrznie umknąć. A znowu zaśmiecać gratulacjami wątek główny lutówek, to też niezbyt pasuje.

Co do listy urodzonych dzieciaczków, ja bym najchętniej dała go na początku tego nowo utworzonego wątku, bo tam strasznie ginie pośród tych ankiet i wcześniejszej listy, no i wrzucałabym pierwsze fotki, zobaczcie, jak czerwcówki miały to fajnie zorganizowane https://www.babyboom.pl/forum/dziec...akowanych-czerwcoweczek-bez-komentarzy-37309/
A listę mamuś ew. rozważałabym z połączeniem wątku "Poznajmy się". Na początku byłaby lista mamusiek a później posty, w sumie co to nam przeszkadza. Trochę mnie denerwują te ankiety na początku, ale może da się coś z tym zrobić przy okazji zmian.

Co do zakupów, ja bym się jeszcze wstrzymała z porządkami, może połączymy, jak wszystkie mamusie się zaopatrzą w potrzebne rzeczy, a juz jesteśmy bardzo blisko końca.

Sorbek, wszelkie sugestie jak najbardziej mile widziane, to jest nasze wspólne forum, a my moderatorki nie musimy przecież mieć na wszystko złoty środek i super pomysł, ja jak najbardziej jestem otwarta na wszelkie pomysły!!!
 
Ostatnia edycja:
Ewitko- masz racje ginie to w tamtym starym wątku wiec całkiem nowy będzie lepszy - nie wiem jak wy ale ten stary po rozwiązaniach ja bym później usunęła bo juz nie będzie potrzebny

Co do goracej linii i sms-ów utwórzmy może tak jak maja styczniówki - same smsy i informacje np

info: Figa777 urodziła dziś i tam imiona punkty itd itp
albo sms od Figa777 - itd

Potem tez będzie można go skasowac czy zrobimy jakies archiwum i wszystko do jednego worka - ja bym tak to widziała - moze macie jakies inne propozycje ??

Co do zakupów i reszty oczywiscie zgadzam się - takie porządki po porodach - wtdy z tego wszystkiego mozna utworzyc jeden wątek po prostu "ZAKUPY"
juz tez myslałam o tych wątkach ( tez po porodzie) o naszym samopoczuciu, seksie w ciązy itd itp że mozna by utworzyc uroda i zdrowie mamy - czy coś w tym stylu i tam wszystko o nas od ginekologów poprzez fryzjerów itd itp
Ale myślę ze na to przyjdzie zas po porodzie :) ( hehe z tym czasem to pewnie różnie będzie ale wiecie o co mi chodzi ;-))
 
Ostatnia edycja:
osobiście:) uważam, że takie łaczenia to własnie poporodowo :) - bo choć faktycznie dużo jest dublujących - zwłaszcza w temacie sampoczucia i zakupów- to jednak takie porządki na 5 min przed mogą spowodowac wiekszy bałagan - a stres to ostatnia rzezc jakiej nam trzeba:-)

a jeśli chodzi o wątki rozpakoawne - to jak najbardziej - osobne tematy - z tego co proponujecie - to ja wnioskuję , że 3 plus ten stary z listą , czyli -

- lista lutowych mam - później do porównania jak przewidywania mają się w odniesieniu rzeczywistości - oczywiście lista po całkowitym rozpaku wyladuje w archiwum
- rozpakowane mamy - bez komentarzy - myslę ,że obecna forma jest ok , choc jak kto ma inne propozycje to piszcie

- wątek gratulacyjny - totalny spontan

- oraz gorąca linia - krótkie info z pierwszej ręki (sms-y itp)

dobrze doczytałam?

...potem będziemy kombinować, aby wszystko w jeden temat wrzucić....
 
Ostatnia edycja:
reklama
vikiigus - dokładnie tak

łączenia jak najbardziej po porodzie bo narazie wiele wątków jest nam potrzebnych a potem stana się zbędne
wiec narazie została do utworzenia gorąca linia i czekamy na nasze dzieciaczki a potem będziemy sprzątać ;-):-D:-D:-D
 
Do góry