reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje forumowych zmian

ja też jestem za opowieściami z porodówek, mam nadzieję, że moja opowieść będzie krótka i przyjemna do czytania :-)

a co do fotek naszych maluszków, to ciężka sprawa, nie wiem jak to rozwiązać, bo na wątki zamknięte rzadko się zagląda, a wątek otwarty nie każdemu się spodoba, może jakoś zaszyfrujemy temat :-D?
 
reklama
Ja na razie "zaszyfrowałam" wątek opowieści o porodach https://www.babyboom.pl/forum/showthread.php?t=46500 co wy na to? Bo chyba nie ma sensu zakładać specjalnie nowego wątku, a to też dość intymne opowieści, które chętnie podczytują inne mamy.
A co do fotek to ja miałam taką propozycję, żeby umieszczać w wątku gratulacyjnym, to będzie taka zmyła dla obcych, którym nie chce się czytać cudzych gratulacji. Może być? Jak pochwały i gratulacje, to już na całego. Jak jest ogólna zgoda, to przeniesiemy.
 
Ostatnia edycja:
Ja na razie "zaszyfrowałam" wątek opowieści o porodach Mój wymarzony poród, obawy i oczekiwania a szara rzeczywistość co wy na to? Bo chyba nie ma sensu zakładać specjalnie nowego wątku, a to też dość intymne opowieści, które chętnie podczytują inne mamy.
A co do fotek to ja miałam taką propozycję, żeby umieszczać w wątku gratulacyjnym, to będzie taka zmyła dla obcych, którym nie chce się czytać cudzych gratulacji. Może być? Jak pochwały i gratulacje, to już na całego. Jak jest ogólna zgoda, to przeniesiemy.

a moze fotki na prywatnym zeby obcy w ogole nie mogli ogladac?
 
masz na myśli także ciążowe?
bo z jednej strony to ja tam nie mam żadnych oporów..
nie mam nic do ukrycia..nawet jakby miał mnie tu jakis znajomy wyczaić hehehe
Ale dla niektórych nasze gołobrzuszkowe sesje są dosyć intymne... tak samo takie fotki z porodówki ..
Moze warto by było tez wrzucić do zamkniętego..
sama nie wiem.. Wy zadecydujcie :-D
 
Ja jestem jak najbardziej za zamknietym, ale sporo lutówek nie ma oporów przed wstawianiem fotek dzieci i swoich na ogólny, dlatego proponuje dwa rozwiązania - jak ktoś chce na ogólnym to do watku gratulacyjnego, a jak ktoś chce na zamknięty to tam.
 
Mogą być 2 jeden tu taki gdzie można pokazać bobasa a drugi ze zdjęciami bardziej intymnymi czy rodzinnymi na grupie zamknietej :) i tak prawie wszystkie,które sie tu udzielaja maja dostep do zamknietego wiec jak coś to można stworzyć 2 jeden ogólny, jeden zamkniety ;)
 
reklama
Do góry