reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje forumowych zmian

Tez zgadzam sie z tym zeby jesli ktos chce to zdjecia zamieszczal na zamknietym, a kto woli na otwartym to na otwartym :)
Ale zgodze sie ze stwierdzeniem Dobrawy, ze za duzo gratulacji w linku ze zdjeciami..
 
reklama
a ja mam taką propozycję - i proszę o opinie:

mielismy tak na barchecie :

każdy zakładał swój osobny wątek- np ja miałam Barchetta by Violetta i tam były wtedy wszystkie info o moim aucie - zdjęcia , zmiany , wyjazdy no i oczywiście graulacje i uwagi

tu mogłybymy zrobic podobnie :

kazda z nas miała by osobny watek- troszkę by tego było, ale u nas tez było troszke , ale był nisamowity porządek- jak chciałam zobaczyc co tam Olka zrobiła- to widziałam , że znajdę to w jej wątku i nie musiałam szukac po całym forum kolejnego zdjęcia itp. - mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam, bo zakręcenie ciążowe jeszce mi nie minęło :-)

w każdym razie każda jak tylko urodzi zakładałaby swój wątek
np Viktoria córcia Violetty - i tam umieszczane byłby zdjecia, informacje i po porostu cała codzienność - w dodatku cos tam doczytałam ,że Ewitka coś szyfrowała- a to już byłby komfort jakby wszystkie te wątki były zaszyfrowane



CO WY NA TO ?

jeśli uważacie można wrzucić osobna ankietę w tym temacie - kto za a kto przeciw- oczywiście potem ją usuniemy co by forum nie zaśmiecać;-)

ps. przypomniałam sobie , że na forum o kotach (bo kiedys bawiłam się w opiekunke rodzinki pary pers-egzotyk) - było tak samo - każdy miał swój własny wątek - oczywiście oprócz tego byly wspólne tematy
 
Ostatnia edycja:
vikiigus a jesli bedzie az tyle tych watkow to ja nie wiem czy czas bedzie by zapoznawać sie ze wszystkimi... a zdjęcia wszystkich w jednym wątku zawsze fajnie pooglądać, jak sie nasze dzieciaczki zmieniaja... ja bym była za 2 wątkami, jeden na otwartym i jeden na zamknietym, nie jestem za tym by każdy mial swój... raczej za tym by nie umieszczać komentarzy w watkach ze zdjeciami bo wówczas w natłoku komentarzy cięzko dokopać sie do zdjęć.
 
Mnie też pomysł z osobnymi wątkami nie podoba się, ja nadal propaguję Nasze lutowe skarby - wątek gratulacyjny, a to że dziewczyny komentują zdjęcia to dla mnie jak najbardziej naturalne.
 
To i ja sie wtrace.Watek osobny dla kazdej to za duzy bajzel.Zostawcie 2 priv i ogolnie dostepny.Odnosnie watku z porodowki fajnie by bylo takowy miec.Jak zdecydujecie sie zaszyfrowac no problem.Chwilka i sie czlowiek przesatwi czego gdzie szukac .
 
Również uważam, że przydałby się wątek opowieści z porodówek. Kto nie chce nie musi pisać, ale miło byłoby poczytać wrażenia pierwszych mamuś. W sumie każdy miesiąc ma taki wątek.
 
Jeżynka już mamy! https://www.babyboom.pl/forum/luty-2011-f361/nasze-porody-marzenia-rzeczywistosc-48081/ Ponieważ ostatnio zrobił się straszny bałagan bo o naszych lękach przedporodowych, szpitalach, zaleceniach zaczelismy pisać w kilku wątkach, postanowilismy zrobić porządek.
Tak wiec nasze marzenia o porodzie pozostaną w wątku, w którym będziemy zamieszczać opowieści z porodówek a nasze objawy, samopoczucie, dolegliwosci w wątku "O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka".
Pozostaje jeszcze ten wątek PRZEDPORODOWO O PORODZIE czyli szkoły rodzenia, szpitale, ćwiczenia przed porodem itd, bo o szpitalach ostatnio pisałyśmy całkiem gdzie indziej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
a możeby zrobić wątek podsumowujący które mamy mają już swoje pociechy?

mamy taki"rozpakowane lutowe mamy"


za tym aby kazda miala swój wątek nie jestem,jeszcze czegos takiego nie widzialam ale na bank bedzie bajzel,te które prejda na 2 stronę wogule nie beda odwiedzane.


edit:
Tab pisałam w tym samym czasie:)
 
Do góry