reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje forumowych zmian

reklama
pojawiają się nowe wątki związane już z macierzyństwem i chyba czas na porządki

na początek wrzucam tematy nie używane od miesiąca do archiwum - jak ktoś będzie chciał odświeżyć - to można tam też pisać , a wątek najwyżej wróci do głównego ....

zastanawiam sie też nad połączeniem tych wątków
https://www.babyboom.pl/forum/luty-...zyli-zajmujemy-sie-naszymi-malenstwami-48731/
i
https://www.babyboom.pl/forum/luty-...ha-jakie-kupic-kosmetyki-akcesoria-itp-45949/
- bo tak naprawdę za chwilę te wątki zaczną się dublować(hmmm.chyba już się dublują...) - na upartego można tam tez dołożyć https://www.babyboom.pl/forum/luty-...asze-zakupy-wozki-lozeczka-mebelki-itp-41089/

co o tym sądzicie??

i jak macie inne propozycje porządkowe - to prosze pisać:)
 
Ja bym raczej połączyła wątek zakupowy z poradami (kosmetyki itp), bo tam głównie przewijała się tematyka zakupowa, Supermamę bym jednak oddzieliła od wątków zakupowych, ew bardziej by mi pasowało połączyć z wierszykami rymowankami, bo to jak najbardziej jest w temacie zajmowania się naszymi pociechami.
Wątek o szczepieniach bym przywróciła na stare miejsce, bo za moment będzie znowu aktualny.
 
Ostatnia edycja:
ponieważ kończy się już marzec i praktycznie wszystkie lutowe mamy powinny być rozpakowane - wszelkie wątki związanie z narodzinami z tematów przyklejonych - przerzucam do archiwum:)
 
Niedlugo nadejda dni kiedy minie roczek od pojawienia sie czerwonych dwoch kreseczek na tescie wiec mam propozycje zeby utworzyc watek gdzie bedziemy mogly danego dnia wspomniec sobie te chwile sprzed roku co wy na to??
 
a może byśmy zrobiły nowy wątek o jakiś fajnych promocjach w danych sklepach dla naszych dzieci i nie tylko, czyli co i gdzie można kupić taniej np pieluchy.
 
a może byśmy zrobiły nowy wątek o jakiś fajnych promocjach w danych sklepach dla naszych dzieci i nie tylko, czyli co i gdzie można kupić taniej np pieluchy.

Mamy wątek o zakupach, moim zdaniem tam można pisać o promocjach.

Co do wątku z wspomnieniami z robienia testu to jestem na nie i tak mamy na lutówkach, za przeproszeniem, nas.ane wątków, połowę można by spokojnie wyrzucić. Za to szkoda, że wątek "na dobry humor" poszedł do archiwum. Nie wiem czemu właściwie...
 
reklama
Mnie też go kiedyś brakowało (humor). No ale jedno słowo i jest z powrotem.
A wątków mamy od groma a i tak o wszystkim (zakupach, lekarzu, kosmetkach itp) piszemy w głównym.
 
Do góry