reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Na dzień dzisiejszy:
dziewczynka na 100% będzie Laura
chłopczyk i tu niewiadoma ale raczej Mateusz...inne propozycje to: Aleks, Aleksander ..
Ale mężuś obstawia dziewczynkę ;-)zobaczymy..
 
reklama
U nas raczej będzie dziewczyka.. ale gdyby nie to chopak będzie miał na imie Jonatan a dziewczynka ?? nie wiem-- podoba mi sie kilka opcji : Emma, Iwa, Inga, Milena, Weronika.. choć jeszcze nic nie jest pewne :)
w sumie w pierwszej ciazy podobała mi się Olga i Judyta a i tak gdy już wiedzielismy, że to bedzie dziewczynka to znalazła się Jowita i tak zostało :)
 
Spooky Pawły to fajne chlopaki ;-) Moj mezus to Paweł. Mi sie jeszcze dla dziewczynki podoba Gabrysia, ale mamy dlugie i skomplikowane nazwisko- Gabriela N. to lekka przesada :-D
 
Ostatnia edycja:
Oj przy takim nazwisku to zdecydowanie odradzam Gabrysię. Obawiam się, że ktoś kto będzie chciał szybko wymówi zrobi z niej Garbielę...
A Hanna brzmi slicznie, a dodatkowo międzynarodowe nazwisko i imie też :-).
Nasze dzieci mają podwójne nazwisko dlatego imie nie moze by długie.
 
Ostatnia edycja:
Kuliczku a skąd u Was podwójne nazwiska.. bo u nas też połączylismy nasze dwa i wyszło czy u Was tak samo? trochę się obawiam że i tak wszyscy będa uzywac jednego w przyszłości (dla wygody) ale tak wyszło..
 
Mój chłopak też chce dać podwójne nazwisko, bo samo jego mu się nie podoba, ale ja się nie zgadzam, chcę, żeby miał tylko jego nazwisko...
 
reklama
U nas mąż ma swoje, a ja panieńskie i jego. No i przy ślubie zadecydował, że dzieci mają nazywac się jak ja. Strasznie to długie, ale przynajmniej łatwiej zapamiętują Janka. Jak czekamy na zwolnienie się miejsca w kolejce, to zawsze panie najpierw pamiętają,zeby jego dopisa, bo im podwójny Jaś zostaje w głowie :-p.
Myślę, że kiedyś dzieci same zdecydują, czy chcą 2 nazwisk, czy jednego. A co do uzywania przez ogół jednego to trudno, Janek nazywa się podwujnie a jak do niektórych to nie dociera to ich ograniczenie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry