reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych maluszków

Jak juz wspominałam dziewczynka byłaby Iga, a że na 80% chłopiec będzie to nie mam pomysłu wcale. A Antoś ciągle mówi do brzucha Wojtuś...więc nie wiem co to będzie:-D
 
reklama
u nas gdyby maluch okazał się dziewczynką to byłaby Oliwia, Joanna albo Julia, gdyby chłopczyk to pewnie Tomek, ale wiadomo ile razy mi się jeszcze pozmienia?:-)
 
Owca co pomysł to lepszy:-D. Juz wspominałam dziewczynom, że jak leżałam na patologii ostatnio to była dziewczyna, czekała na cc i miał być Ryszard (Rysiu). od razu mi sie z Klanem skojarzyło:-D
 
Widze ze imiona tradycyjne przewazaja :)

Ja jeszcze nie wiem co bedzie:/ z Nadia z gory wiedzialam ze bedzie Nadia lub Nathan.

A teraz dla chlopca ENZO ​(chyba) ,dziewczynka - nie mam pojecia jeszcze.
 
Ja nie mam pojęcia :szok: Dla Jasia od razu wiedzieliśmy, a teraz coś czuję, że będą starcia, bo jest nas 3 i każdy chce dodać swoje 5 groszy. Dla chłopca podoba mi się Michaś i Antoś. A na dziewczynkę nie mam pojęcia. Mężowi podoba się Wiktoria. A dziadkowie mówią, że jak coś ma być Małgosia, co święta życzyli nam Małgosi :sorry2:
Starszy brat podjął decyzję, że będzie Igor lub Natalia.

Potwierdzam Jaśki to super chłopaki i łobuzy do zacałowania :tak:

OWCA no ma ten Twój chłop pomysły.
 
reklama
Mona Enzo - dość oryginalne imię, nie spotkałam się jeszcze z takim, ale to akurat dobrze :tak:

A my wczoraj zdecydowaliśmy, że zostaje Antoś i tak się już do niego zwracamy. U brata mojego męża jest roczny Nikoś, różnica nieduża, więc się będą kuzyni razem bawić: Antoś i Nikoś :tak: A jak jeszcze brałam pod uwagę, że będzie dziewczynka to miała być Daria ewentualnie Nadia. Ale wczorajsze usg zakończyło moje rozważania o żeńskich imionach :-D
 
Do góry