reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych maluszków

reklama
U mnie chyba Agatka. Mi się jeszcze podoba Natalka ale mąż marudzi. Oliwia też nie jest ładne tylko boje się że będzie zdrobnienie "Oli" a to mi się nie podoba.
 
Będę mieć drugą dziewczynkę więc zaczynam się powoli zastanawiać nad imionami ale to strasznie trudne.
Przy pierwszej ciąży byłam nastawiona że będzie chłopiec i chciałam nazwać Aleksander, ale na USG lekarz zapytał mnie o ew. imię więc mu odpowiadam że jeśli chłopak to Aleksander a on na to - więc będzie Aleksandra i tak też zostało :)
Teraz podoba mi się imię Liliana (Lili) ale jeszcze nie konsultowałam tego z mężem i Olą więc nie wiem co oni na to :)

Któraś z Was wspominała o imieniu dla chłopca Enzo - mnie niestety kojarzy się tylko z pieskiem którego mieli znajomi (Pit Bull), nie znam nikogo o imieniu Enzo - oryginalne.
 
Moja córcia prawdopodobnie będzie miała na imię Nela :) Jeszcze się waham czy dać wersje angielską Nel, Nelly z racji tego że nie wiem ile jeszcze w UK posiedzę. Raczej jednak przychylam się polskiej wersji Nela ... przynajmniej nie będzie komicznie brzmiało z nazwiskiem :) :-D
 
My usłyszeliśmy, że na 75 % będzie dziewczynka :) Pierwsza wersja to Aniela, ale podobają nam się jeszcze Aurelia i Zosia. Mąż czasami chodzi po domu i powtarza na głos imiona i patrzy które ładniejsze :) Ostatnio też powiedział, że podoba mu się Otylia.
A jeśli się jeszcze okaże, że chłopak, to Adaś albo Tymon
 
reklama
Do góry