reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych maluszków

reklama
na ostatnim usg okazało się że na 100 % bedzie chłopak. Imie hmm cieżko nam wybrać bo jak mi się podoba to mężowi nie i tak na odwrót. ale jest postanowione FILIPEK :)
 
HEJ.

Widze ze zaszly jakies zmiany na forum, bo nie moge wejsc na wszystkie tematy. A chcialam opisac USG połowkowe.

Co do imion u nas bedzie chyba Błażej.

Buziaki. :) Napiszcie mi co za nowe zasady na forum panują :p bo nawet głównego tematu nie widze
 
reklama
A u nas jeśli byłby chłopak miał być Jankiem, no ale, że będzie dziewczynaka mamy kłopot. Z dużym prawdopodobieństwem będzie Wiktoria, zdrobniale Wika. Bardzo podoba mi się Iga, no ale mężowi juz nie:no:
Liliana, Natalia, Pola i Milena to też moje typy. Natomist mój mąż chciał Joannę, ale z kolei ja tu zaprotestowałam:-)
 
Do góry