reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych maluszków

reklama
Ojej ile tu Jasiów :D Mój też będzie Jaś, nawet nie sądziłam, że to imię takie popularne. Ale mam problem jakie dać na drugie... Nic mi się jakoś nie podoba albo wydaje mi się że nie pasuje :D Doradźcie coś może? :)
 
U mnie w rodzinie od zawsze daje sie drugie imie bo dziadkach i tak ja Kasia mam na drugie Helana, czy mi sie podoba czy nie:-Dmoja Julia ma Maria, no a teraz będzie Wiktoria Anna:-)
 
Witam! My mamy już Julię, teraz czekamy na Amelię :) dla dziewczynek podoba mi się dużo imion, do chłopca trudno było nam się zdecydować. Wybraliśmy Marcel ale nie wiem czy gdyby był chłopiec to by już to imię pozostało, czy byśmy jeszcze inne wybrali! Za to Amelka była od początku i tak już zostanie :) pozdrawiam!
 
reklama
A u nas po długich rozmowach i negocjacjach, chyba na 100 % zostanie Gaja :) W mojej rodzinie też jest taka tradycja dawanie drugiego imienia bo dziadkach, ja to nawet wszędzie powinnam się podpisywać Paula Maria bo tak brzmi pełne imię, siostra tak nie ma, nie wiem dlaczego :)
 
Do góry