reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Propozycje imion dla naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Undomiel7

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ja też!!!

A Kalinka to śliczne imię, też bym je rozważala przy corci.

My wybraliśmy Witolda po bracie mojej Babci. Chcialam żeby mi się podobało ale i coś znaczyło, a wujek oddał życie za Ojczyznę, więc choć tak uczcze jego pamięć.

reklama

agulam

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
moj maz wczoraj pierwszy raz powiedzial do brzucha po imieniu "Hanka wychodz' a potem jescze'Ige' obstawialismy wiec moze wreszcie cos wyniknie z naszych debat:-D

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
misia1608 Propozycje imion dla naszych maluszków Dzieci urodzone w listopadzie 2014 67
C Propozycje imion dla maleństw :-) Archiwum mam styczniowych 452
kroczek_k Nasze propozycje książkowe Dzieci urodzone w kwietniu 2014 48
M Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy Dzieci urodzone w listopadzie 2013 156
Olga RaQ Propozycje zmian na forum Bielsko-Biała 25
aniaslu Wasze propozycje i uwagi:-) Noworodek 3
M Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór. Dzieci urodzone w grudniu 2012 341
katjusza77 Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem) Dzieci urodzone w sierpniu 2012 171
livastrid Torba do szpitala - propozycje Dzieci urodzone w styczniu 2012 398
M Pomóżcie wybrać wózek!!! 4 propozycje Plotki wózkowo - koleżeńskie 47
Olga Z Propozycje menu śniadaniowego Żywienie 5
Anulka8700 Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :) Dzieci urodzone w październiku 2011 287
vikiigus Propozycje forumowych zmian Dzieci urodzone w lutym 2011 93
ivi Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :) Dzieci urodzone w styczniu 2010 78
N propozycje Archiwum maj 2010 207
ankzoc Forum- propozycje, uwagi, sugestie Dzieci urodzone w maju 2009 72
D Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:) Archiwum mam listopadowych 926
patti23 Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet... Dzieci urodzone w czerwcu 2009 1091
Kluliczek Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje Dzieci urodzone w styczniu 2009 203
ivka76 Zadaniowe zabawy - sprawdzone propozycje :) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 10
E Propozycje obiadków i deserów Dzieci urodzone w październiku 2005 3432
Ajrin77 Tymon czy Ignacy? Co sądzicie na temat tych dwóch imion, które wybrać ? :) Potrzebuję porady 26
emotion_sickness Baza imion :) Styczniowe mamy 2019 29
IzaVarsovie Duża baza imion !!! Wrześniowe mamy 2018 1
aluska9102 Zdrabnianie imion dzieciaczków;) Niemowlaki 8
anka26_x_07 Ksiega imion Archiwum marzec 2013 518
S Imiona dla naszych dzieci + ranking imion Archiwum wrzesień 2012 304
wiki.25 Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ... Dzieci urodzone w maju 2012 340
Paulinek A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-) Zapiski archiwalne 135
patrycja24berlin znaczenie i pochodzenie imion naszych sloneczek Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 19
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 30
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 3
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 2
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 38
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 18
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 8
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 4