reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
boże ja z moim mężczyzną niestety nie potrafimy się zgodzić... chłopiec najprawdopodobniej Leon albo Nikodem.. .a dziewczynka . My mieszkamy w berlinie I mój luby to niemiec i wszystkie imiona które wymyśla to takie że się za głowę chwytam ja chciałabym jakieś NORMALNE też bardzo podoba mi się Pola czy Róża, Liliana Zuzanna ale oczywiście NIE dostaje propozycje typu alyssa laila lara :/ mimo że wszyscy zycza mi dziewczynki i moj bardzo bardzo by chciał mam gdzies przeczucie ze po złości bedzie chlopak i bynajmniej problem z imieniem sam się rozwiąże ;)
 
reklama
Zaczynam świrować odkąd dowiedziałam się, że ta mała kruszynka to synuś. Bo tak naprawdę jedyne męskie imiona, które mi się podobają noszą już nasze dzieci. Trzeciemu synkowi będzie bardzo trudno coś dobrać, bo podobają mi się stosunkowo rzadkie imiona, ale takie które nie rażą i zadomowiły się w języku polskim.
 
U nas jesli bedzie dziewczynka bedzie Julia. Juz dawno temu wybralismy to imie i moj M powiedzial ze nie ma mowy o zmianie chociaz mi bardzo podoba sie Lena.
A co do chlopca najprawdopodobniej bedzie Adrian :)
 
mój chlop zdurniał... non stop się pyta czy już imie wymyśliłam a ja nawet o tym nie myślę...
ostatnio wpadł na pomysl że chłopczyk będzie Adam, no niech będzie.
 
W związku z tym, że lekarz widział na usg kobietkę to będze na 90% Zuza, jeśli chodzi o imię męskie to może Maksymilian (tak na 60% ;)) Bardzo mi się podoba jeszcze imię Nadia, ale mój M. jest na nie!!
 
ja nastawiona bylam (jestem) na imie meskie i chcialam zeby byl Julian, moj m srednio zadowolony, wiec jak nas wczoraj lekarz poinformowal ze obstawia dziewczynke to widzialam ze kamien z serca spadl mojemu mezowi, dziewczynka bedzie Kornelia albo Kalina
 
Ja jeszcze nie wiem czy mamy córeczkę czy synka. Ostatnio zaczynamy się zastanawiać nad imieniem dla maluszka. Na początku stwierdziliśmy, że nie chcemy wiedzieć ale później jakoś tak mż rzucił że nie może mówić do brzuszka tak bezimiennie:) mi podoba się julia i zuzia. Mż woli karina, kamila lub ada. a co do synka to tu zaczynają się schody bo nie mamy pomysłu. Ja się śmieje że to znak że będzie córeczka:)
 
reklama
moja bratowa wymyslila Dorian,co myślicie?

U mnie Karolina,Hania lub Maja albo Karol,Michał lub Szymon.Ale kto to wie:);-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry