reklama

Propozycje obiadków i deserów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez ewcia1981, 6 Czerwiec 2005.

1. ewcia1981

ewcia1981 Gość

Moze tutaj bedziemy pisac swoje zachcianki ,
    ja jutro robie cos z truskawkami- może te pierozki albo z makaronem i twarożkiem :-))) :)

2. *syla*

*syla* kobieta pracująca...

no Ewcia świetny pomysł.

Ja oprócz tego makaronu z truskawkami śmietaną i białym serem jadłam jeszcze na obiad naleśniki ze szpinakiem, delikatne ale bardzo dobre (jeśli ktoś lubi szpinak)

3. reklama
  4. kika77

kika77 Fanka BB :)

ja zrobię dzisiaj młode ziemniaczki z koperkiem i kalafiorkiem , no i może z jajkiem sadzonym ( nie mogę patrzeć na mięso :p)

5. magdeczka

magdeczka Zaangażowana w BB

Hmm ja to mam ochotę na młode ziemniaczki ale ze szparagą, ale póki co to siedzę jeszcze w pracy :mad:

6. ewcia1981

ewcia1981 Gość

Ja dziś mam wielką ochotę na kopytka z sosem pieczarkowym a truskaweczki zostawie na podwieczorek :-) mniam az slinka juz leci ;D

7. kaszu27

kaszu27 Październikowa mamusia

Ja dzisiaj mam zamiar zrobić na obiadek jajuszka sadzone, ziemniaczki młode z masełkiem i sałatę zieloną - a kupiłam tą fajną marszczoną, ozdobną ;D ;D ;D

8. kika77

kika77 Fanka BB :)

a ja zrobię kluski na parze z konfiturą lub truskawkami, polane śmietaną

9. kaszu27

Ja ostatnio miałam taki obiadek - kluski na parze z jagodami polane śmietaną jogurtową!

10. reklama
  11. *syla*

*syla* kobieta pracująca...

Jak robicie kluseczki na parze????

12. kaszu27

Kupujemy gotowe Syla........ ;D to jest bardzo mało pracochłonne... ;D ;D ;D

Poleć forum